Bydgoszcz
3C
Niebo głównie zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 6km/h SW
H 4 • L 2
7C
Sob
6C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
0C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBieg niepodległości, kabarety w Łuczniczce. Co wydarzy się w długi weekend? [LISTA]
13-10-2019_ Półmaraton Bydgoski, bieg na 5 km - SF (10)
09.11.2019 | 09:21

Bieg niepodległości, kabarety w Łuczniczce. Co wydarzy się w długi weekend? [LISTA]

Listę wydarzeń podajemy za Bydgoskim Centrum Informacji.

Na zdjęciu: W poniedziałek, ulicami Bydgoszczy zawładną biegacze.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Przed nami długi weekend. Bydgoskie Centrum Informacji przedstawiło listę wydarzeń, jakie będą miały miejsce w tym czasie w mieście.

UWAGA!! Dane oparte na podstawie Bydgoskiego Centrum Informacji.

Sobota, 9 listopada
9:00 Drużynowe MISTRZOSTWA POLSKI | Finał PUCHARU POLSKI w gimnastyce sportowej mężczyzn, Kompleks Sportowy Zawisza, Sport
10:00 XI Szachowo-Warcabowy Turniej Integracyjny o Puchar Niepodległości Niewidomych i Słabowidzących, Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN Łuczniczka, Sport
11:00 Zielnik miejski – warsztaty zielarskie, Skrzynka na bajki – pracownia i księgarnia dla dzieci, Pozostałe
11:00 Wirtualne spotkania ruchu, dźwięku i obrazu – warsztaty rodzinne, Akademicka Przestrzeń Kulturalna, Dla dzieci
12:00 Szukamy pomysłów na jesienną nudę! – warsztaty dla dzieci, Auchan Bydgoszcz, Dla dzieci
16:00 Koncert: Ku pokrzepieniu serc, Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury, Koncert
17:00 Koniec miłości, Teatr Polski, Spektakl
17:00 Koncert Damiana Holeckiego, Kinoteatr Adria, Koncert
18:00 Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka u źródeł – Nieme kino z muzyką na żywo, Hala Pomp- Muzeum Wodociągów, Koncert, Film
18:00 Bydgoska Scena Barokowa – Zakończenie Festiwalu: La Polacchina, Kino Pomorzanin, Koncert
19:00 Coppélia – Balet, Opera Nova, Spektakl
19:00 Mur, Teatr Polski, Spektakl
19:30 Enea Astoria Bydgoszcz – MKS Dąbrowa Górnicza, Hala Artego Arena, Sport
20:00 NATALIA PRZYBYSZ, Miejskie Centrum Kultury, Koncert
20:00 Bracia Figo Fagot , Estrada Stage Bar, Koncert
20:00 Rottin’ Green + Sleever, Eljazz, Koncert
21:00 Bydgoska Orkiestra Improwizowana – koncert do „Misji na Marsa”, Mózg, Koncert
22:00 Otwieramy LEKKO, Klub Lekko, Koncert

niedziela, 10 listopad
0:00 XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego , Filharmonia Pomorska, Koncert, Polecane
9:00 Drużynowe MISTRZOSTWA POLSKI | Finał PUCHARU POLSKI w gimnastyce sportowej mężczyzn, Kompleks Sportowy Zawisza, Sport
10:00 XI Szachowo-Warcabowy Turniej Integracyjny o Puchar Niepodległości Niewidomych i Słabowidzących, Ośrodek Sportowy Niewidomych i Słabowidzących KSN Łuczniczka, Sport
10:00 FryMARK bydgoski, Bydgoskie Centrum Finansowe, Pozostałe
10:00 Świat Egzotyki Giełda i Wystawa Zwierząt Egzotycznych, Hala Artego Arena, Pozostałe
11:00 Piknik wojskowy „Służymy Niepodległej” , 1 Pomorska Brygada Logistyczna im. Króla Kazimierza Wielkiego, Pozostałe
15:00 Listopadowa lekcja muzyki III, Miejskie Centrum Kultury, Koncert
16:00 Wernisaż: Wigilia Święta Niepodległości: Niepewny czas – Bydgoszcz w latach 1918-1920, Kujawsko Pomorskie Centrum Kultury, Wystawy
16:00 Mur, Teatr Polski, Spektakl
17:00 Marcin Zbigniew Wojciech – Nowy program Stand-up, Eljazz, Pozostałe
18:00 Bal Wielopokoleniowy – Dobre bo polskie 3, Zatoka, Pozostałe
18:00 Wolność przez pryzmat – wystawa fotograficzna w Wieży Ciśnień, Wieża Ciśnień – Muzeum Wodociągów, Wystawy
18:00 Coppélia – Balet, Opera Nova, Spektakl
18:00 Koniec miłości, Teatr Polski, Spektakl
19:00 SOLD OUT! Jan-Rapowanie, Estrada Stage Bar, Koncert
20:00 Pinky Loops – koncert, Zakład? klubokawiarnia, Koncert
20:30 BKS Visła Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów, HSW Immobile Łuczniczka, Sport
20:30 Fabrizio Walker, Eljazz, Koncert

poniedziałek, 11 listopad
0:00 XI Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. I. J. Paderewskiego , Filharmonia Pomorska, Koncert, Polecane
10:00 Święto Niepodległości 11. Listopada, Muzeum Wojsk Lądowych, Pozostałe
10:30 II Klasyczny Przejazd Pamięci, start: parking przed Castoramą, Pozostałe
11:00 Wojewódzkie obchody Narodowego Święta Niepodległości, Różne lokalizacje, Pozostałe, Polecane
13:30 Wschód i Zachód Słonia, Kinoteatr Adria, Dla dzieci, Spektakl
14:00 Polska Niepodległa – Cynamony na Mostowej, Amfiteatr przy Spichrzach, Koncert
15:00 Bydgoski Bieg Niepodległości, Plac Wolności, Sport, Polecane
16:00 Berek 2, czyli upiór w moherze, Opera Nova, Spektakl
16:00 Koncert Patriotyczny z okazji Święta Niepodległości, Hala Artego Arena, Koncert
17:00 Polska Noc Kabaretowa 2019 – Humor świata, HSW Immobile Łuczniczka, Pozostałe, Polecane
18:00 Festiwal Muzyki Kameralnej Muzyka u źródeł – KROKE – nasza muzyka filmowa i teatralna, Hala Pomp- Muzeum Wodociągów, Koncert
19:00 Berek 2, czyli upiór w moherze, Opera Nova, Spektakl
19:00 „Niezmienna” – Koncert Wolnościowy, Miejskie Centrum Kultury, Koncert
20:00 Ferajna Bydgoska „Nie masz cwaniaka nad Polaka” – koncert, Eljazz, Koncert

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści