Bydgoszcz
1C
93% wilgotność
Wiatr: 2km/h SE
H 1 • L 1
1C
Pon
-0C
Wt
3C
Sr
2C
Czw
0C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportPolonia Bydgoszcz podała ceny biletów i karnetów na sezon 2022. Będzie drożej
bilety Polonia Bydgoszcz 2022
17.11.2021 | 13:47

Polonia Bydgoszcz podała ceny biletów i karnetów na sezon 2022. Będzie drożej

Na zdjęciu: Abramczyk Polonia Bydgoszcz ogłosiła ceny biletów i karnetów, jakie obowiązywać będą w sezonie 2022 eWinner I Ligi Żużlowej.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Żużlowa Abramczyk Polonia Bydgoszcz ogłosiła ceny biletów i karnetów na mecze ligowe w 2022 roku na stadionie przy ul. Sportowej 2. W porównaniu z poprzednim sezonem bilety i karnety będą droższe.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w środę, 1 grudnia i – jak informuje klub z ulicy Sportowej 2 – w całości będzie ona prowadzona internetowo, poprzez stronę bilety.polonia.bydgoszcz.pl. – Osoby, które posiadają tam konto, nie muszą zakładać nowego. Nowe osoby muszą dokonać wcześniejszej rejestracji – zakomunikowała Polonia Bydgoszcz. Klub przekazuje jednocześnie, że osoby, które nie mają możliwości zakupu karnetu drogą internetową, mogą przyjść do siedziby klubu (od 1 grudnia, od godziny 12:00) i w niej opłacić karnet. – Podobnie, jak przy zakupie internetowym, potrzebny będzie numer PESEL – przypominają przedstawiciele żużlowej Polonii. Karnety obowiązywać będą na wszystkie mecze Abramczyk Polonii w fazie zasadniczej eWinner I Ligi Żużlowej, których będzie siedem.

W celu zakupu karnetu trzeba będzie głębiej sięgnąć do kieszeni niż przed rokiem. Najdroższa wejściówka całosezonowa na trybunę główną będzie kosztować 500 złotych – to 100 złotych więcej niż w sezonie 2021. Droższe będą także karnety na inne trybuny – na nową trybunę kosztować będzie 320 zł (zamiast 250 zł), na sektor A – 230 zł (zamiast 180 zł), a na sektor B – 200 zł (zamiast 150 zł). Klub będzie sprzedawał także karnety ulgowe, które obowiązują dla emerytów, rencistów, kobiet i osób w wieku 8 – 16 lat. Te dostępne będą na nową trybunę – 280 zł, sektor A – 180 zł i sektor B – 150 zł.

Poznaliśmy także ceny biletów na mecze ligowe w sezonie 2022. Wejściówki normalne kosztować będą: 80 zł – trybuna główna (zamiast 70 zł), 60 zł – nowa trybuna (zamiast 40 zł), 40 zł – sektor A (zamiast 30 zł) i 35 zł – sektor B (zamiast 25 zł). Bilety ulgowe: 50 zł – nowa trybuna, 30 zł – sektor A i 25 zł – sektor B.

Dzieci do lat siedmiu wchodzą na stadion za darmo, bez biletu, a w przypadku miejsc numerowanych – bez gwarancji miejsca. Osoby niepełnosprawne na wózku inwalidzkim również wejdą na mecz za darmo, a ich opiekun za złotówkę. – Informacja o zakupie takich biletów będzie się pojawiać przed meczami – podaje klub i zastrzega, że w przypadku obostrzeń nałożonych w związku z pandemią, bilety ulgowe mogą być niedostępne w sprzedaży.

W przyszłym sezonie Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma walczyć o awans do PGE Ekstraligi. W zaprezentowanej przed tygodniem kadrze zespołu znaleźli się Matej Zagar, Kenneth Bjerre, Adrian Miedziński, Daniel Jeleniewski, Oleg Michajłow (U24), Roman Lachbaum (U24) oraz juniorzy: Wiktor Przyjemski, Przemysław Konieczny, Hubert Gąsior i Bartosz Głogowski (od 27 maja uprawniony do startu w lidze). – Każdy jest w stanie wywalczyć awans do PGE Ekstraligi, ale my musimy innym go wydrzeć – mówił w rozmowie z MetropoliaBydgoska.PL Matej Zagar.– Ja uważam, że z Falubazem będziemy walczyć w finale o awans do PGE Ekstraligi – dodaje Słoweniec, którego łączono też z Wilkami Krosno.

W nowym sezonie w barwach Abramczyk Polonii Bydgoszcz nie zobaczymy Wadima Tarasienki, Davida Bellego, Grzegorza Zengoty, Andreasa Lyagera, Adriana Gały, Nikodema Bartocha i Mateusza Błażykowskiego.

Bilety Polonia Bydgoszcz 2022

Ceny biletów normalnych:
Trybuna Główna – 80 zł
Nowa Trybuna – 60 zł
Sektor A – 40 zł
Sektor B – 35 zł

Ceny biletów ulgowych (przysługują emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat):
Nowa Trybuna – 50 zł
Sektor A – 30 zł
Sektor B – 25 zł

Karnety Polonia Bydgoszcz 2022

Ceny karnetów normalnych:
Trybuna Główna – 500 zł
Nowa Trybuna – 320 zł
Sektor A – 230 zł
Sektor B – 200 zł

Ceny karnetów ulgowych (przysługują emerytom, rencistom, kobietom, osobom w wieku 8-16 lat):
Nowa Trybuna – 280 zł
Sektor A – 180 zł
Sektor B – 150 zł

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz
Grzegorz
9 dni temu

Czyli zuzel dla bogatych,bo kogo będzie stać dla rodziny 4 osobowej wejść. Towar luksusowy zostaję tv niestety.

Powiązane treści