Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy punkt gastronomiczny na lotnisku! Tym razem powstało bistro

Dodano: 15.10.2022 | 13:00

Na zdjęciu: W tym tygodniu otworzyło się nowe bistro w Bydgoszczy!

Fot. Szymon Fiałkowski

W czwartek, 13 października otworzył się nowy punkt gastronomiczny w Bydgoszczy. Będzie on oferował potrawy przede wszystkim dla podróżnych.

Bistro in Heaven znajduje się w hali odlotów w strefie Non Schengen na terenie Portu Lotniczego Bydgoszcz przy ul. Paderewskiego 1. Pasażerowie, podczas oczekiwania na rejs, będą mogli skorzystać z oferty lokalu.

W nowym bistro będzie można kupić m.in. zestawy obiadowe, zestawy sushi, kanapki, przekąski, desery i ciasta. Lokal posiada również bogatą ofertę zimnych i ciepłych napojów dla pasażerów w każdym wieku.

Niedługo w Bydgoszczy zostanie otwarty jeszcze jeden punkt gastronomiczny- 7 Rolls. Restauracja przede wszystkim będzie serwować różne rodzaje rolek sushi wraz z kilkoma rodzajami sosów.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
11 miesięcy temu

Z tego co mi wiadomo (a mieszkałam przy ul Paderewskiego)to ulica ta zlokalizowana jest w centrum Bydgoszczy. Chyba, że nastąpiła zmiana. Może lepiej przeczytać tę informację przed publikacją, nie wprowadzać w błąd.

Tomasz
Tomasz
11 miesięcy temu

@Krystyna tutaj chodzi o ul. Paderewskiego 1, Białe-Błota, co oczywiście powinno być w tekście zaznaczone, bo ktoś tak jak Ty mógłby się pomylić …

Adam
Adam
11 miesięcy temu

Nie wszyscy wiedzą że Port Lotniczy Bydgoszcz zlokalizowany jest w lub raczej na terenie gminy Białe Błota

Piotr
Piotr
11 miesięcy temu

Najbardziej interesuje mnie kiedy będą latać samoloty do Niemiec…A nie jakieś drogie punkty gastronomiczne…które zdzieraja skórę na zwyklej wodzie itp…