Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Nowy punkt gastronomiczny na lotnisku! Tym razem powstało bistro

Dodano: 15.10.2022 | 13:00

Na zdjęciu: W tym tygodniu otworzyło się nowe bistro w Bydgoszczy!

Fot. Szymon Fiałkowski

W czwartek, 13 października otworzył się nowy punkt gastronomiczny w Bydgoszczy. Będzie on oferował potrawy przede wszystkim dla podróżnych.

Bistro in Heaven znajduje się w hali odlotów w strefie Non Schengen na terenie Portu Lotniczego Bydgoszcz przy ul. Paderewskiego 1. Pasażerowie, podczas oczekiwania na rejs, będą mogli skorzystać z oferty lokalu.

W nowym bistro będzie można kupić m.in. zestawy obiadowe, zestawy sushi, kanapki, przekąski, desery i ciasta. Lokal posiada również bogatą ofertę zimnych i ciepłych napojów dla pasażerów w każdym wieku.

Niedługo w Bydgoszczy zostanie otwarty jeszcze jeden punkt gastronomiczny- 7 Rolls. Restauracja przede wszystkim będzie serwować różne rodzaje rolek sushi wraz z kilkoma rodzajami sosów.

0 0 votes
Article Rating
Milena Wyrąbkiewicz
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Krystyna
Krystyna
1 rok temu

Z tego co mi wiadomo (a mieszkałam przy ul Paderewskiego)to ulica ta zlokalizowana jest w centrum Bydgoszczy. Chyba, że nastąpiła zmiana. Może lepiej przeczytać tę informację przed publikacją, nie wprowadzać w błąd.

Tomasz
Tomasz
1 rok temu

@Krystyna tutaj chodzi o ul. Paderewskiego 1, Białe-Błota, co oczywiście powinno być w tekście zaznaczone, bo ktoś tak jak Ty mógłby się pomylić …

Adam
Adam
1 rok temu

Nie wszyscy wiedzą że Port Lotniczy Bydgoszcz zlokalizowany jest w lub raczej na terenie gminy Białe Błota

Piotr
Piotr
1 rok temu

Najbardziej interesuje mnie kiedy będą latać samoloty do Niemiec…A nie jakieś drogie punkty gastronomiczne…które zdzieraja skórę na zwyklej wodzie itp…