Bydgoszcz
29C
Burze
42% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 30 • L 28
26C
Wt
23C
Sr
24C
Czw
24C
Pt
26C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBKS Visła kompletuje skład. Doświadczony rozgrywający wraca do zespołu
26-10-2019_-siatkówka-PlusLiga-BKS-Visła-Bydgoszcz-Jastrzębski-Węgiel_ Dominik Depowski, Piotr Lipiński, Janusz Gałązka - SF
01.07.2020 | 14:46

BKS Visła kompletuje skład. Doświadczony rozgrywający wraca do zespołu

Klub ogłosił nazwisko nowego zawodnika w środowe przedpołudnie.

Na zdjęciu: Piotr Lipiński i Janusz Gałązka (blokują atak Dominika Depowskiego) nadal będą zawodnikami BKS Visła Bydgoszcz.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Piotr Lipiński będzie nadal zawodnikiem BKS Visła Bydgoszcz. Klub ogłosił to w środowe (1 lipca) przedpołudnie.

Lipiński będzie w jednym zespole występował z Michałem Masnym. Obaj byli bohaterami wymiany w minionym sezonie, kiedy to Masny przeszedł do bydgoskiego klubu z Aluronu Virtu CMC Zawiercie, zaś wspomniany już Lipiński powędrował w przeciwnym kierunku. Teraz obaj będą występowali w BKS Visła.

Bydgoski klub kompletuje już skład na nowy sezon. Wcześniej pozyskany został atakujący Patryk Strzeżek, który do Bydgoszczy przeszedł z ligi japońskiej, z czeskiego VK Ostrava przeszedł środkowy Mariusz Marcyniak, a do drużyny dołączyli także przyjmujący: Patryk Łaba, Kamil Gutkowski, Kamil Kosiba i Czech Jan Galabov. Do zamknięcia składu pozostało jeszcze pozyskanie drugiego atakującego i libero. Ważne kontrakty z klubem mają wspomniany już Masny, a także środkowy Janusz Gałązka i libero Tomasz Bonisławski.

Jak już informowaliśmy, trener Marcin Ogonowski zaplanował pierwszy trening na 27 lipca. Inauguracyjna kolejka nowego sezonu Tauron I Ligi Siatkarzy ma odbyć się dwa miesiące później.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści