[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Siatkarski BKS Visła buduje skład. Zostaje dwóch kluczowych zawodników

Dodano: 17.06.2022 | 19:08

Na zdjęciu: Damian Wierzbicki także w nadchodzącym sezonie będzie atakującym BKS Visły ProLine Bydgoszcz.

Fot. Archiwum

BKS Visła ProLine Bydgoszcz rozpoczęła budowę składu na nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy. Bydgoski klub poinformował, że w jego składzie nadal grać będzie dwóch podstawowych zawodników z poprzednich rozgrywek.

Trzeci zespół minionego sezonu Tauron I Ligi ogłosił, że w jego szeregach nadal grać będą kapitan z poprzedniego sezonu, środkowy Wojciech Kaźmierczak oraz atakujący Damian Wierzbicki. Działaczom BKS Visły udało się zatrzymać Wierzbickiego, bo on ma za sobą bardzo dobry sezon na zapleczu elity (był najskuteczniejszym zawodnikiem sezonu 2021/2022) i nie jest tajemnicą, że swoimi dobrymi występami wzbudził zainteresowanie klubów PlusLigi.

To pierwsze kadrowe ruchy BKS Visły ProLine. Wkrótce mamy poznać nazwiska kolejnych zawodników w składzie drużyny, którą w nadchodzącym sezonie poprowadzi jej były zawodnik Michal Masny, który na stanowisku szkoleniowca zastąpił Marcina Ogonowskiego. Wcześniej poinformowano, że w bydgoskim klubie nie będą już grać rozgrywający Łukasz Sternik, atakujący Łukasz Owczarz (obaj szukają klubów), środkowi Mariusz Marcyniak i Mateusz Kowalski (obaj przenieśli się do drugoligowej Arki Tempo Chełm) oraz przyjmujący Jan Galabov (przeszedł do francuskiego Chaumont Volley) i Igor Yudin (podpisał kontrakt z bułgarskim Lewskim Sofia).

Jednocześnie, siatkarski klub z Bydgoszczy poinformował, że w ramach kolejnej edycji siatkarskich campów, które dotąd odbywały się w Immobile Łuczniczce, w tym roku odbędą się otwarte treningi dla chłopców z roczników 2004 – 2006. Zajęcia w poniedziałek i wtorek (20 i 21 czerwca) w hali przy Toruńskiej 59 w godz. 18:00 – 20:00. O szczegółach, BKS Visła poinformował na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Siatkarski BKS Visła buduje skład. Zostaje dwóch kluczowych zawodników
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments