Bydgoszcz
14C
Niebo głównie zachmurzone
66% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H 16 • L 12
17C
Sob
17C
Nd
18C
Pon
21C
Wt
21C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBKS Visła szuka zawodników do składu. W Łuczniczce rozpoczął się dwudniowy camp [ZDJĘCIA]
15-06-2020_ Bydgoszcz LahtiPro Volleyball Camp - HSW Immobile Łuczniczka - SF (11)
15.06.2020 | 20:15

BKS Visła szuka zawodników do składu. W Łuczniczce rozpoczął się dwudniowy camp [ZDJĘCIA]

Na zdjęciu: Zajęcia potrwają dwa dni w hali Immobile Łuczniczka.

Fot. Szymon Fiałkowski

Pierwsza edycja LahtiPro Volleyball Camp rozpoczęła się w poniedziałkowe (15 czerwca) popołudnie w hali Łuczniczka.

– Pomysł tego campu, żeby chłopacy przyjechali i pokazali się to bardzo dobra inicjatywa dla klubu, jak i dla nich – zgodnie mówią zarówno trener BKS Visła Marcin Ogonowski, jak i rozgrywający bydgoskiego zespołu Michał Masny, którzy podczas obu dni campu (te w poniedziałek i we wtorek w hali Immobile Łuczniczka) będą prowadzić zajęcia z młodymi zawodnikami.

W sumie w hali Immobile Łuczniczka pojawiło się trzynastu zawodników, którzy chcą zaprezentować swoje umiejętności. Jednocześnie, włodarze BKS Visła zapewniają, że campy nie są jednorazową inicjatywą. Mają się odbywać cyklicznie i po zakończeniu sezonu. Termin tegorocznej edycji pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Bydgoski zespół równolegle buduje skład na nowy sezon ligowy. Na ten moment, priorytetem dla BKS Visła jest pozyskanie atakującego, choć – jak nieoficjalnie słyszymy – być może jeszcze w tym tygodniu klub ogłosi nazwiska nowych graczy.

Bydgoski klub – jak mówi nam trener Marcin Ogonowski – przygotowania do nowego sezonu ligowego rozpocznie 27 lipca. Inauguracyjna kolejka Tauron I Ligi Siatkarzy odbędzie się dwa miesiące później.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści