Bydgoszcz
-5C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 3km/h NW
H -4 • L -6
-3C
Sob
-13C
Nd
-13C
Pon
-0C
Wt
3C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBKS Visła szuka zawodników. W tym celu zorganizuje specjalny camp
Michał Masny - SF
12.06.2020 | 04:59

BKS Visła szuka zawodników. W tym celu zorganizuje specjalny camp

Camp odbędzie się w najbliższy poniedziałek i wtorek w hali Immobile Łuczniczka.

Na zdjęciu: Zajęcia dla młodych siatkarzy poprowadzi m.in. rozgrywający BKS Visła Bydgoszcz - Michał Masny.

Fot. Szymon Fiałkowski / archiwum

Nowy pomysł na budowę składu ma BKS Visła Bydgoszcz. Bydgoski zespół na początku nowego tygodnia zorganizuje specjalne, dwudniowe campy dla młodych zawodników.

Włodarze BKS Visła nadal budują skład na nowy sezon. Na ten moment pozyskano czterech siatkarzy: to trzej przyjmujący: najlepszy gracz minionego sezonu I ligi Patryk Łaba, Kamil Gutkowski i Czech Jan Galabov, a także środkowy Mariusz Marcyniak. Poza nimi, ważne kontrakty mają rozgrywający Michal Masny, libero Tomasz Bonisławski i środkowy Janusz Gałązka (trójka, która grała w Bydgoszczy w minionym sezonie).

Budowa składu trwa, a w tym celu mają prezesom klubu pomóc m.in. specjalne siatkarskie campy Bydgoszcz LahtiProVolleyball Camp dla młodych zawodników. Te odbędą się w najbliższy poniedziałek i wtorek (15-16 czerwca) w hali Immobile Łuczniczka. Treningi poprowadzą m.in. wspomniany już Masny oraz trenerzy BKS Visła i Chemika Bydgoszcz.

Działacze bydgoskiego klubu szukają m.in. dwóch zawodników na pozycji atakującego. Działacze BKS Visła przyznają, że otrzymali wiele zgłoszeń od młodych zawodników z aspiracjami gry w bydgoskiej drużynie. – Poprzez dwudniowe zajęcia w hali chcemy dać im szansę osobistego zaprezentowania się przed trenerami. Będzie to też okazja do bezpośredniej rozmowy i sprawdzenia w jakiej kondycji są po ciężkim okresie kwarantanny, w której nie mieli możliwości normalnego trenowania – przyznają.

Bydgoszcz LahtiProVolleyball Camp odbędzie się po raz pierwszy. – Planujemy jednak, aby stało się to tradycją i zawsze na końcu sezonu młodzi zawodnicy będą mieć szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności – kończą włodarze bydgoskiej drużyny, która jak najszybciej chce wrócić do grona najlepszych drużyn.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści