Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

BKS Visła zamknął skład na nowy sezon. Wychowanek wraca po kilkunastu latach

Dodano: 13.07.2020 | 13:42
Wojciech Kaźmierczak, Mateusz Kowalski

Przygotowania do nowego sezonu ligowego, bydgoscy siatkarze rozpoczną 27 lipca.

Na zdjęciu: Środkowi bloku Wojciech Kaźmierczak i Mateusz Kowalski to dwaj ostatni zawodnicy w składzie BKS Visła na nowy sezon Tauron I Ligi Siatkarzy.

Fot. mat. BKS Visła Bydgoszcz

Włodarze BKS Visła Bydgoszcz szybko zamknęli skład na nowy sezon w Tauron I Lidze Siatkarzy. W poniedziałkowe (13 lipca) popołudnie ogłosili nazwiska kolejnych dwóch zawodników.

Do drużyny trenera Marcina Ogonowskiego dołączyło dwóch nowych środkowych. Pierwszym z nich jest Mateusz Kowalski. To młody zawodnik, który ma za sobą już przeszłość gry w PlusLidze w barwach MKS-u Będzin. Po latach gry w najwyższej klasie rozgrywkowej, do bydgoskiego klubu powrócił za to inny środkowy – Wojciech Kaźmierczak, który ostatnio występował w ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

Pozyskanie tej dwójki zawodników zamyka skład BKS Visła na nowy sezon ligowy. Bydgoscy siatkarze dokładnie za dwa tygodnie, tj. 27 lipca spotkają się w hali Immobile Łuczniczka na pierwszych zajęciach przygotowawczych przed nowym sezonem, który rozpoczyna się pod koniec września. Pierwszy ligowy mecz, bydgoszczanie rozegrają u siebie 26 września z zespołem z Jaworzna.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments