Bydgoszcz
20C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 3km/h SW
H 22 • L 19
24C
Pt
24C
Sob
22C
Nd
22C
Pon
21C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiBlack Friday w Bydgoszczy. Gdzie warto wybrać się na zakupowe szaleństwo?
24.11.2016 | 13:20

Black Friday w Bydgoszczy. Gdzie warto wybrać się na zakupowe szaleństwo?

Jutro, 25 listopada, w niemal każdym sklepie pojawi się chociaż jedna wyjątkowa okazja.

Na zdjęciu: Jutrzejszy dzień to niemal święto zakupoholików.

Fot. wolny dostęp

Sklepy już od kilku dni przygotowują się na jutrzejszy dzień, 25 listopada, podczas którego będą kusić klientów specjalnymi promocjami. -10%, -30% a niekiedy nawet -50% – takie oferty obowiązywać będą tylko jutro w trakcie dnia określanego jako Black Friday. 

Black Friday to zwyczaj pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, który ogłasza rozpoczęcie sezonu zakupów przed Bożym Narodzeniem. Przypada on zawsze w pierwszy piątek po Dniu Dziękczynienia. Black Friday, określany w Polsce jako czarny piątek, to doba, podczas której w wielu lokalach pojawiają się dość wysokie obniżki. Jednodniowe okazje można znaleźć w większości sklepów, szczególnie obowiązują one w największych sieciówkach. Sprzedawcy proponują klientom specjalne oferty przygotowane na ten jeden dzień.

Plakaty, ulotki, kartki informujące o wyprzedażach pojawiają się nie tylko w galeriach handlowych, ale również w wielu mniejszych sklepach znajdujących się w mieście. Rabaty obowiązywać będą również w większości sklepów internetowych i to nie tylko tych oferujących ubrania.

Mega obniżki zapowiadane są w Focus Mall Bydgoszczy. Specjalne promocje dla klientów przygotowuje większość znajdujących się tam sklepów.  Z taką samą propozycją skierowaną do bydgoszczan wychodzą Zielone Arkady, w których czarny piątek przebiegnie pod nazwą „Piątkowa rabatomania”. W ponad 85 sklepach zniżki mają sięgać nawet 75%. Ponadto przewidziano również bony podarunkowe i upominki. Mają one trafić do klientów, którzy wydadzą na zakupy w galerii ponad 100 złotych. Specjalne promocje zaoferują również sklepy znajdujące się w centrum handlowym Rondo. Jednak będą to tylko wybrane lokale, gdyż w galerii nie jest organizowane żadne wydarzenia dotyczące czarnego piątku.

W poszukiwaniu nowej pary obuwia szczególnie warto wybrać się do Galerii Pomorskiej. Tam jutro rozpocznie się Festiwal Butów. Akcja potrwa cały weekend. W tym czasie będzie można nabyć produkty wielu flagowych marek obuwniczych sprzedawane w o wiele niższych cenach. Rabaty sięgną aż 70%.

Szczegółowe informacje o promocjach można znaleźć na stronach internetowych poszczególnych galerii.


Powiązane treści