Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Black Week w salonie Pan Materac w Bydgoszczy – promocje nawet do 50%!

Dodano: 26.11.2022 | 21:25

Na zdjęciu: Tydzień wielkich promocji i rabatów w salonie Pan Materac – Black Week to idealna okazja do zakupu wysokiej jakości produktów w niezwykle korzystnych cenach.

Fot. nadesłane

Wielkie wyprzedaże z okazji Black Week w salonie Pan Materac w Bydgoszczy – promocje nawet do 50% od cen regularnych – wybrane materace, łóżka i akcesoria do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach! Przyjdź w najbliższych dniach do salonu Pan Materac przy ul. Mariana Rejewskiego 3 i skorzystaj z promocji!

Promocje do 50% z okazji Black Week w salonie Pan Materac!

Tydzień wielkich promocji i rabatów w salonie Pan Materac – Black Week to idealna okazja do zakupu wysokiej jakości produktów w niezwykle korzystnych cenach. W trakcie Black Week wiele produktów z oferty dostępnych w obniżonych cenach nawet do 50% od cen regularnych!

Pełna oferta produktowa Black Week dostępna na http://www.panmaterac.pl/black-week-58.

Oferta salonu Pan Materac obejmuje wysokiej jakości produkty od renomowanych producentów, których jakość potwierdzają liczne certyfikaty i przede wszystkim pozytywne opinie zadowolonych klientów. Podczas Black Week wybrane materace z oferty Pan Materac, Hilding, Janpol, Materasso, Magniflex, Serta, Tempur, Curem dostępne taniej nawet do 50% od cen regularnych!

Rabatami z okazji Black Week objęte zostały również łóżka i akcesoria do sypialni, których ceny obniżone zostały odpowiednio do 15% i 20%! Przyjdź w najbliższych dniach do salonu Pan Materac w Bydgoszczy, skorzystaj z porad naszych ekspertów i wybierz wysokiej jakości produkty do sypialni w niezwykle korzystnych cenach!

Wykorzystaj Black Week i kup materac, łóżko i akcesoria do sypialni o wiele taniej! Zapraszamy!

Lokalizacja salonu Pan Materac w Bydgoszczy:
https://www.panmaterac.pl/c/materace-bydgoszcz-76
AUCHAN BYDGOSZCZ FORDON
ul. Mariana Rejewskiego 3
85-791 Bydgoszcz
tel.: 570 507 560
tel.: 52 391 51 51
e-mail: bydgoszcz@panmaterac.pl

Godziny otwarcia:
Pn. – Sob.: 09:00 – 21:00
Niedziela (handlowa): 09:00 – 21:00