Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
86% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 1 • L -1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBlisko 60 miejsc do kwarantanny. Podbydgoska gmina wprowadziła je w związku z koronawirusem
miejsca_kwarantanna_UG Białe Błota
22.03.2020 | 08:39

Blisko 60 miejsc do kwarantanny. Podbydgoska gmina wprowadziła je w związku z koronawirusem

Na zdjęciu: W Białych Błotach przygotowano 58 miejsc do odbycia kwarantanny w związku z koronawirusem.

Fot. mat. Urzędu Gminy Białe Błota

58 – tyle miejsc na wypadek odbycia kwarantanny w związku z zagrożeniem koronawirusem przygotowała gmina Białe Błota.

Przypomnijmy: na sobotę (21 marca), w naszym województwie stwierdzono 18 zakażeń koronawirusem. W kwarantannie przebywa ponad 2 tys. osób, a przeszło 2,5 tys. objęto nadzorem epidemiologicznym.

Na terenie gminy Białe Błota przygotowano miejsca na wypadek konieczności odbycia kwarantanny. Tych jest łącznie 58. Jak informują urzędnicy, zostały one przygotowane w obiekcie szkolnym przy ulicy Centralnej 27. Miejsca zostały rozdysponowane w trzech salach – odpowiednio po 44, 7 i 7 miejsc. Jednocześnie zadeklarowali oni, że w razie konieczności przygotowane zostaną kolejne takie miejsca.

 


CZYTAJ WIĘCEJ: Zmiany w obsłudze petentów wprowadzone przez białobłocki urząd


Jednocześnie, urzędnicy informują, że w związku z epidemią koronawirusa do odwołania zamknięty jest białobłocki Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych.

***

Przypominamy, że decyzją Grupy Enjoy Media, wydawcy portalu MetropoliaBydgoska.PL, wszystkie instytucje i przedsiębiorstwa mogą za darmo publikować na naszych łamach komunikaty związane z funkcjonowaniem w obliczu pandemii koronawirusa. Szczegóły tutaj –>  MetropoliaBydgoska.pl oddaje powierzchnie reklamowe walce z koronawirusem. Zapraszamy do kontaktu!

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści