Bydgoszcz
26C
Słonecznie
47% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSW
H 26 • L 26
20C
Pon
22C
Wt
17C
Sr
20C
Czw
21C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBożonarodzeniowa inauguracja i koncert Tedego. Co szykuje Toast Club? [NOWE INFORMACJE]
toast_club_gdanska_inauguracja_plakat
02.12.2017 | 17:43

Bożonarodzeniowa inauguracja i koncert Tedego. Co szykuje Toast Club? [NOWE INFORMACJE]

Do otwarcia klubu przy ulicy Gdańskiej 15 pozostały niewiele ponad trzy tygodnie.

Na zdjęciu: Inauguracyjna impreza w Toast Clubie odbędzie się 25 grudnia.

Fot. mat. prasowe

W piątek jako pierwsi poinformowaliśmy o reaktywacji działalności klubowej w budynku dawnego Jedynaka przy ulicy Gdańskiej. Współwłaściciel Toast Club Wiesław Naklicki zdradza nam, jakie wydarzenia szykuje w pierwszych dniach funkcjonowania lokalu.


⇒ CZYTAJ TAKŻE » Legendarna miejscówka wraca na klubową mapę Bydgoszczy!


Premierowa impreza w Toast Clubie odbędzie się w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia. Zgodnie z naszymi informacjami, nie zabraknie tam weselnych akcentów, ale… – Profil klubu na pewno nie będzie nastawiony na imprezy tego typu. Przy wejściu faktycznie będzie para młoda, ale to tylko inauguracyjny dodatek – mówi w rozmowie z nami Naklicki. I dodaje, że wrócą imprezy, z którymi Gdańska 15 była kojarzona, chociażby tzw. Czarne Środy. – Nie zabraknie również muzyki z lat 80. czy 90. – dodaje Naklicki. Do klubu będą mogły wejść osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia.

Dwa dni po inauguracji – 27 grudnia – w Toast Clubie będzie można z kolei wziąć udział w koncercie Tedego. A wszystko w ramach wspomnianej już pierwszej po reaktywacji Czarnej Środy. Potencjalnych gości ma przyciągnąć cena – bilet będzie kosztował 10 złotych (identyczny będzie koszt wejścia na imprezę inauguracyjną).

Nowy klub równa się także nowy wystrój – zapowiada współwłaściciel lokalu. Choć osoby, które pamiętają wcześniejsze kluby – ot, choćby Zentrum, Euphorię, Egoist (nimi zarządzał Naklicki) czy The One – nie będą zaskoczone układem pomieszczeń. – W tym względzie niczego nie zmienialiśmy – mówi Wiesław Naklicki.

Imprezy w Toast Clubie będą rozpoczynały się o godzinie 21:00. Więcej informacji na temat klubu można uzyskać na Facebooku bądź pod numerem telefonu 500-512-151.


Powiązane treści