Bydgoszcz
-0C
Niebo częściowo zachmurzone
65% wilgotność
Wiatr: 10km/h WNW
H 0 • L -2
0C
Sob
-0C
Nd
-1C
Pon
2C
Wt
1C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBrutalny atak na młodą kobietę w parku niedaleko Bydgoszczy. Policjanci zatrzymali napastnika
26.08.2021 | 13:59

Brutalny atak na młodą kobietę w parku niedaleko Bydgoszczy. Policjanci zatrzymali napastnika

Na zdjęciu: 31-latek został zatrzymany przez policjantów z Solca Kujawskiego. Ci już zapowiadają, że będą wnioskować, aby wobec mężczyzny zastosowano środek w postaci tymczasowego aresztu.

Fot. KWP Bydgoszcz

Podejrzewany o atak na młodą kobietę w parku miejskim w Solcu Kujawskim został zatrzymany przez policjantów. – Będziemy wnioskować o zastosowanie wobec niego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu – słyszymy w komendzie.

Informacja o ataku na młodą kobietę pojawiła się w poniedziałek (23 sierpnia) na jednej z soleckich grup osiedlowych w mediach społecznościowych. Wynikało z niej, że napastnik najpierw wołał do idącej w stronę osiedla Toruńskiego młodej kobiety, a potem zaczął ją gonić, zaś przy wyjściu z parku miał ją zranić w głowę. Pokrzywdzona zdołała zawołać o pomoc, a jej krzyk usłyszały dwie osoby, które przybiegły w jej stronę, zaś napastnik uciekł z miejsca zdarzenia.


CZYTAJ WIĘCEJ: Szokujące odkrycie po wypadku na trasie Bydgoszcz-Toruń. Ciało drugiej ofiary ujawniono… na policyjnym parkingu


Pracujący nad sprawą policjanci poinformowali dzisiaj (26.08) o zatrzymaniu do sprawy 31-letniego mężczyzny. – W jego ustaleniu pomogły informacje przekazane przez pokrzywdzoną – mówi kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Jak informuje, mężczyzna już usłyszał zarzut uszkodzenia ciała mającego charakter chuligański. – Za uszkodzenie ciała grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności. Jednak z uwagi na charakter chuligański tego czynu mężczyzna musi się liczyć z wymiarem kary wyższym o połowę jej górnej granicy – dodaje kom. Kowalska.

Z ustaleń kryminalnych wynika, że do zdarzenia doszło w niedzielę, około 21:40, kiedy to mężczyzna najpierw zaczepił idącą aleją parkową w Solcu Kujawskim 25-latkę, a potem zaatakował ją nieznanym wówczas narzędziem. Jak dowiadujemy się, zatrzymanego mężczyznę doprowadzono już do prokuratury. Policjanci już zapowiadają, że będą wnioskować, aby zatrzymany 31-latek trafił do aresztu.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści