Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
93% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 2 • L 2
-5C
Sob
-6C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
0C
Sr
ZDMiKP: Awaria zasilania na odcinku pętla Niepodległości - Łoskoń. Trasa linii tramwajowych od strony centrum miasta skrócona do Przylesia.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCIBrutalny mord w Irlandii. Nie żyje 35-latek z regionu!
policja
11.06.2018 | 20:57

Brutalny mord w Irlandii. Nie żyje 35-latek z regionu!

Zaatakowana para Polaków pochodziła z naszego regionu.

Na zdjęciu: Do brutalnego morderstwa doszło w Ballincollig.

Fot. Archiwum

Funkcjonariusze irlandzkiej policji poszukują sprawców, którzy w nocy z soboty na niedzielę zaatakowali parę Polaków w ich mieszkaniu w Ballincollig w Irlandii. Nie żyje 35-latek  pochodzący z województwa kujawsko-pomorskiego.

Irlandzkie media przekazały informację, że do ataku doszło w weekend około godziny 3:00 w nocy z 9/10 czerwca. Sprawcy (było ich najprawdopodobniej trzech) mieli między innymi maczety. Zaatakowali 35-letniego Mikołaja W. oraz jego żonę. Mężczyzna zmarł w szpitalu po około dwóch godzinach od przewiezienia go do placówki, zaś jego żona została ranna. Przeszła już zabieg, a jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Nie ucierpiała dwójka ich małych dzieci oraz inna z kobiet, która wynajmowała pokój u pary Polaków.

CZYTAJ WIĘCEJ: Nie żyje mężczyzna, który zamordował swoją rodzinę na wyspie Jersey. Sprawa ma też wątek bydgoski

Irlandzka policja prowadzi śledztwo w sprawie tej zbrodni. Około sześciu kilometrów od miejsca zdarzenia znaleziono spalone bmw, które najprawdopodobniej było wykorzystane przez sprawców. Zaatakowana para pochodziła z naszego regionu, konkretnie z okolic Mogilna. Wiadomo, że mieszkali w Irlandii od kilku lat. Zamordowany 35-latek pracował w branży ogrodniczej.

Powiązane treści