Bydgoszcz
10C
Słonecznie
62% wilgotność
Wiatr: 6km/h SSW
H 10 • L 10
2C
Sob
2C
Nd
2C
Pon
2C
Wt
2C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBudowlany KS podał plan sparingów. Trwają rozmowy z nowymi zawodnikami
31-08-2019_ IV liga kujawsko-pomorska_ Budowlany KS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno - SF (31)
18.06.2020 | 14:25

Budowlany KS podał plan sparingów. Trwają rozmowy z nowymi zawodnikami

Na zdjęciu: Budowlany KS Bydgoszcz zamierza wzmocnić skład kilkoma zawodnikami. Klub nie przewiduje jednak rewolucji kadrowej.

Fot. Szymon Fiałkowski

Kolejny bydgoski czwartoligowiec rozpoczyna przygotowania do sezonu. Budowlany KS Bydgoszcz ogłosił plan sparingów oraz zapowiada letnie wzmocnienia kadry.

W okresie przygotowawczym podopieczni Zbigniewa Sieradzkiego zagrają siedem gier kontrolnych – cztery w Bydgoszczy oraz trzy na wyjazdach. Wstępne terminy są już dogadane, przed grami kontrolnymi będą uzgadniane szczegóły – informuje klub. Pierwszy test przed nowym sezonem odbędzie się już w ten piątek – na stadionie przy ulicy Sielskiej o godzinie 18:00 BKS zmierzy się z Unią Solec Kujawski. W środę, 24 czerwca, także na Sielskiej BKS zmierzy się z beniaminkiem IV ligi – KS Brzoza.

Kolejne sparingi odbędą się w lipcu – wówczas rywalami Budowlanego KS będą Chełmianka Chełmno, Pomorzanin Toruń (mecz odbędzie się w Toruniu) Sportis Łochowo (w Łochowie), Pomorzanin Serock i rezerwy Arki Gdynia.

BKS zapowiada, że w zespole nie dojdzie do rewolucji kadrowej. – Obecnie działacze prowadzą rozmowy z kilkoma zawodnikami, którzy mają dołączyć do klubu. Jak tylko będą podpisane stosowne dokumenty, będziemy informować o zmianach w drużynie – zapowiada klub.

W zakończonym sezonie 2019/2020 drużyna Zbigniewa Sieradzkiego zajęła 9. miejsce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści