[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoscy policjanci zabezpieczyli ponad 3,5 kg marihuany. Zatrzymano 68-latka

Dodano: 16.06.2022 | 08:01

Na zdjęciu: Bydgoscy policjanci zatrzymali 68-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego, który posiadał w domu ponad 3,5 kg marihuany spakowane w specjalnych hermetycznie zamkniętych opakowaniach.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z wydziału narkotykowego bydgoskiej komendy ponownie uderzyli w podziemie narkotykowe. Tym razem zatrzymali 68-letniego mieszkańca powiatu bydgoskiego, który posiadał w domu ponad 3,5 kg marihuany spakowane w specjalnych hermetycznie zamkniętych opakowaniach. Podejrzany został aresztowany na 3 miesiące.

Funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową i Pseudokibiców Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy udowodnili niejednokrotnie swoją skuteczność w walce z narkobiznesem. Niemniej jednak, zdarza się czasami, że coś może jeszcze ich zaskoczyć. Tak było w tym przypadku, gdzie kilka kilogramów narkotyków zabezpieczyli u 68-latka – relacjonuje kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Trwa dobra passa policji. Kolejny bydgoszczanin z narkotykami zatrzymany

Wszystko zaczęło się od ustaleń policjantów. – Z ich wiedzy wynikało, że jeden z mieszkańców powiatu bydgoskiego może posiadać zakazane środki odurzające. Wnikliwa praca funkcjonariuszy pozwoliła im na wytypowanie podejrzewanego i namierzenie jego miejsca zamieszkania – dodaje komisarz. W poniedziałek, 13 czerwca przed południem weszli na teren jednej z wytypowanych posesji. Tam, po przeszukaniu pomieszczeń, znaleźli trzy hermetycznie zamknięte opakowania z marihuaną.

Do sprawy został zatrzymany 68-latek. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. – Dalej sprawą zajęli się policjanci z bydgoskiego Śródmieścia. Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili mu zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków – przekazuje Słomski. Wczoraj (15 czerwca) mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie został przesłuchany. Następnie oskarżyciel zawnioskował do sądu o jego tymczasowy areszt. Po zapoznaniu się z aktami sprawy, sąd aresztował 68-latka na najbliższe trzy miesiące.

CZYTAJ TAKŻE: Skandal przed szkolną wycieczką. Kierowca autokaru był pijany!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments