Bydgoszcz
5C
Słonecznie
70% wilgotność
Wiatr: 4km/h S
H 5 • L 5
3C
Pt
2C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBydgoscy policjanci zniszczyli narkotyki. Ponad 100 kilogramów poszło z dymem [ZDJĘCIA, WIDEO]
narkotyki_zniszczenie_spalenie_Piec_policja_KWP Bydgoszcz (5)
29.11.2020 | 13:07

Bydgoscy policjanci zniszczyli narkotyki. Ponad 100 kilogramów poszło z dymem [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na zdjęciu: Narkotyki mogły zostać zniszczone po uprawomocnieniu się wyroków sądowych.

Fot. KWP Bydgoszcz

Ponad 105 kg różnych narkotyków spalili w piecu kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. – Policjanci mogli je zniszczyć po prawomocnych wyrokach sądów w sprawach dotyczących przestępstw narkotykowych – słyszymy.

– W piecu spłonęły marihuana, amfetamina i inne psychotropy – mówi rzecznik prasowa Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy mł. insp. Monika Chlebicz.

Magazyn substancji psychotropowych i środków odurzających znajduje się w jednym z budynków KWP w Bydgoszczy. – Tu do czasu zakończenia postępowań karnych, trafiają zabezpieczone przez policjantów substancje i środku, których posiadanie jest zakazane – dodaje Chlebicz. – Narkotyki po specjalistycznych badaniach wykonanych w policyjnych laboratoriach kryminalistycznych, trafiają w zalakowanych pakietach do magazynu. Tam pozostają do czasu prawomocnych wyroków – podkreśla.

Worki z narkotykami przetransportowano konwojem do spalarni w asyście kryminalnych z komendy wojewódzkiej. Jak opisują policjanci, w piecu znalazły się worki wypełnione 88 kg marihuany, 11 kg amfetaminy i innych środków oraz prawie 1 kg dopalaczy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści