Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoscy przedsiębiorcy zmierzą się na korcie. Tenis Business Cup 2019 już w najbliższy weekend!

Dodano: 24.11.2019 | 09:08

Na zdjęciu: W czerwcu odbył się turniej Kotewicz Cup.

Fot. mat. prasowe organizatora

Takiego turnieju tenisa ziemnego jeszcze w Bydgoszczy nie było. Za nieco ponad tydzień odbędzie się Tenis Business Cup 2019.

Zawody deblowe organizowane są przez Jarosława Kotewicza. Olimpijczyk z Atlanty od lat pasjonuje się tenisem – gra, a także organizuje amatorskie turnieje. W jego rodzinnej Iławie kilkadziesiąt deblowych par spotyka się na korcie już od 26 lat. W czerwcu jego turniej przeniósł się do Bydgoszczy, a podczas meczu pokazowego wystąpiła Agnieszka Radwańska. Tym razem Kotewicz przygotował zmagania dla przedstawicieli biznesu – prezesów, właścicieli i reprezentantów bydgoskich firm.

Będzie to pierwszy tego typu turniej organizowany w Bydgoszczy. Jak zauważyłem, wiele osób ze świata biznesu gra w debla. Czasem jest to dla nich moment na przedyskutowanie wielu spraw, bo wiemy, że to czysty sport, więc można spokojnie porozmawiać – mówi Jarosław Kotewicz. Zawodnicy będą rywalizować w dwóch kategoriach – open (dwanaście par, cztery grupy po trzy) i masters (sześć zespołów).

Impreza odbędzie się tuż przed Andrzejkami – 30 listopada na kortach przy ul. Nowotoruńskiej. Po turnieju zaplanowano bankiet dla uczestników, sponsorów i zaproszonych gości.

Szczegóły, a także informacje na temat zapisów można uzyskać pod adresem e-mail jarek.kotewicz@onet.pl lub nr tel. 502-139-505. MetropoliaBydgoska.PL objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

0 0 votes
Article Rating
Bydgoscy przedsiębiorcy zmierzą się na korcie. Tenis Business Cup 2019 już w najbliższy weekend!
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments