Bydgoszcz
9C
Niebo częściowo zachmurzone
81% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 10 • L 8
9C
Pt
9C
Sob
8C
Nd
13C
Pon
15C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaBydgoscy raperzy łączą siły. Wkrótce premiera nowej płyty! [TELEDYSKI]
bydgoska scena, plyta - mat. prasowe
15.07.2019 | 10:10

Bydgoscy raperzy łączą siły. Wkrótce premiera nowej płyty! [TELEDYSKI]

Na zdjęciu: Premiera projektu Bydgoska Scena vol. 2 zaplanowana jest na 26 lipca.

Fot. mat. prasowe

Audycja „Z Dala Od zgiełku”, portal Bydgoska Scena oraz TEGONIEZNOSISZ mają przyjemność zapowiedzieć jeden z najambitniejszych projektów rapowych w Bydgoszczy: składankę „Bydgoska Scena vol.2”! Po 6 latach od pierwszej części, lokalni raperzy, producenci i ludzie związani z bydgoskim hip hopem ponownie łączą siły, by pokazać, że rap w naszym mieście ma się dobrze.

Ideą składanki „Bydgoska Scena vol. 2”  jest prezentacja i promowanie młodych, bydgoskich wykonawców tworzących szeroko rozumianą muzykę hip-hopową. Projekt ma  przybliżyć słuchaczom zarówno bardziej znanych, jak i tych niekojarzonych przez szerszą publiczność, lokalnych wykonawców. Dodatkową ideą jest zintegrowanie bydgoskich twórców, szansa na nawiązanie nowych kontaktów między uczestnikami  projektu i tworzenie zjednoczonej sceny ponad podziałami.

Jak na razie projekt promują teledyski do dwóch numerów: Semtxt – Kontakt i 2rysta – Auto Trap. Na albumie znajdzie się około czterdziestu różnych artystów z Bydgoszczy i okolic. – Chcemy pokazać, że bydgoski rap to pojęcie różnorodne i jednocześnie wspólne: łączy nas jedno miasto, pasja oraz miłość do tworzenia muzyki – mówią twórcy.

Premierę składanki zaplanowano na 26 lipca. Tego dnia w klubie Wiatrakowa odbędzie się premierowa impreza połączona z koncertami lokalnych wykonawców.

Więcej szczegółów na:
https://www.facebook.com/audycjazdoz
https://pl-pl.facebook.com/BydgoskaScena
www.youtube.com/tegonieznosisz
www.youtube.com/TheWoocash052

Zrealizowano dzięki wsparciu finansowemu miasta Bydgoszczy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści