Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoscy siatkarze ruszają z przygotowaniami do sezonu. W sierpniu zagrają w turnieju w Łuczniczce

Dodano: 18.07.2022 | 21:28

Na zdjęciu: Jednym z liderów BKS Visły ProLine Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie ma być atakujący Damian Wierzbicki.

Fot. Archiwum

Z początkiem sierpnia przygotowania do nowego sezonu ligowego rozpoczną siatkarze I-ligowego BKS Visły ProLine Bydgoszcz.

Bydgoski klub w przerwie między sezonami nie próżnował i dokonał kilku roszad w składzie. Po odejściu duetu przyjmujących: Igora Yudina (przeszedł do bułgarskiego Lewskiego Sofia) i Jana Galabova (wzmocnił francuskie Chaumont Volley 52), drużynę wzmocnili na tej pozycji pozyskany z SMS PZPS Spała Piotr Śliwka oraz Maciej Krysiak, który poprzednio grał w Olimpii Sulęcin. W zespole będzie także nowy duet rozgrywających. Grą kreować będą Kanadyjczyk Max Elgert oraz Michał Szczechowicz. Już jednak wiadomo, że Elgert do Bydgoszczy przyjedzie w połowie sierpnia. W składzie ekipy jest jeszcze Paweł Cieślik, który wrócił z wypożyczenia do Krispolu Września.

Na pierwszym treningu przed rozpoczęciem nowego sezonu ligowego, bydgoscy siatkarze spotkają się w poniedziałek, 1 sierpnia, a do ligi trenować będą na własnych obiektach. 25 i 26 sierpnia planowany jest towarzyski turniej w Immobile Łuczniczce (jego obsada na ten moment nie jest jeszcze znana), a drużyna, którą w nadchodzącym sezonie poprowadzi Michal Masny, ma jeszcze w planie udział w innym towarzyskim turnieju, który rozegrany zostanie we Wrześni.

PLS nie opublikował jeszcze terminarza rozgrywek Tauron I Ligi. Nieoficjalnie mówi się, że skład ligi może zostać powiększony.

0 0 votes
Article Rating
Bydgoscy siatkarze ruszają z przygotowaniami do sezonu. W sierpniu zagrają w turnieju w Łuczniczce
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments