Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
58% wilgotność
Wiatr: 10km/h NW
H 2 • L 0
0C
Sob
-0C
Nd
0C
Pon
2C
Wt
0C
Sr
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczMiastoBydgoska Paczka. Lokalni przedsiębiorcy przygotowali wyjątkowe podarunki
Bydgoska Paczka
15.12.2021 | 11:05

Bydgoska Paczka. Lokalni przedsiębiorcy przygotowali wyjątkowe podarunki

Na zdjęciu: Bydgoska Paczka powstała z inicjatywy XOXO Bydgoszcz, Folkstaru, Bistra Restauracja Katarynka, Muzeum Mydła i Historii Brudu, King Fu Fusion, Karczmy Młyńskiej, Bromberg Kaffee i Pizzerii Farfalla.

Fot. nadesłane

Z inicjatywy ośmiu lokalnych przedsiębiorców: XOXO Bydgoszcz, Folkstaru, Bistra Restauracja Katarynka, Muzeum Mydła i Historii Brudu, King Fu Fusion, Karczmy Młyńskiej, Bromberg Kaffee i Pizzerii Farfalla, powstały wyjątkowe, unikatowe paczki świąteczne.

Każdy z partnerów akcji dorzucił do paczki coś bardzo „swojego”. XOXO Bydgoszcz przygotowało butlę mikstury świątecznej własnej produkcji i zaproszenie o wartości 100 złotych, Folkstar – fantastyczny półmisek z wzorem łowickim i piękną kolorową bombkę, Bistro Restauracja Katarynka – pierniki, czekolady i zaproszenie o wartości 100 złotych, Muzeum Mydła i Historii Brudu – piernikowe mydełko i rodzinną wejściówkę do muzeum, King Fu Fusion – słoik własnej produkcji kimchi i zaproszenie o wartości 100 złotych, Karczma Młyńska – słoik wiejskiego smalcu własnej produkcji i zaproszenie o wartości 100 złotych, Bromberg Kaffee – kilogramową paczkę kawy i zaproszenie o wartości 100 złotych, a Farfalla butelkę oliwy rozmarynowej w świątecznym wydaniu i zaproszenie o wartości 100 złotych.

Wartość każdej paczki przekracza 800 złotych. Jest ich tylko osiem – po jednej u każdego z partnerów akcji. Co najważniejsze w akcji, są to paczki specjalnego wsparcia! Każdy z współtwórców Bydgoskiej Paczki przeznacza swoją paczkę na wybrany przez siebie cel charytatywny. Można zdobyć paczkę dołączając do licytacji, które pojawiają się na facebookowych stronach partnerów akcji. – Nie dość, że można zdobyć nietuzinkowy prezent, to jeszcze przyczynić się do czynienia świata lepszym – zachęcają organizatorzy.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści