Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoska szkoła w żałobie. Zmarła wieloletnia nauczycielka

Dodano: 29.03.2023 | 13:55

Na zdjęciu: W wieku 49 lat zmarła Joanna Mencel-Gwizdała, wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy.

Fot. Zespół Szkół Budowlanych Bydgoszcz / materiały prasowe

Smutne informacje z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Placówka poinformowała o śmierci jej wieloletniej pracownicy, nauczycielki Joanny Mencel-Gwizdały.

Nauczycielka zmarła w miniony poniedziałek (27 marca) w wieku 49 lat po ciężkiej chorobie. Pozostawiła męża i trójkę dzieci. Jak opisuje na swojej stronie internetowej bydgoska szkoła, Joanna Mencel-Gwizdała uczyła w niej języka polskiego, była też wychowawczynią wielu roczników uczniów Zespołu Szkół Budowlanych.

– Wspaniała nauczycielka i wychowawczyni, skromna, pogodna, pomocna, życzliwa, pełna poświęcenia, zaangażowania i pomysłów, bardzo aktywna na wielu polach działalności szkoły. Zawsze dużo wymagała od innych, ale i od siebie – czytamy we wspomnieniu zamieszczonym na stronie internetowej szkoły.

Uroczystości pogrzebowe zaplanowano na najbliższą sobotę, 1 kwietnia na cmentarzu przy ul. Kcyńskiej (10:00). Przed ceremonią odmówiona zostanie modlitwa różańcowa.

Bydgoska szkoła w żałobie. Zmarła wieloletnia nauczycielka
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments