Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
68% wilgotność
Wiatr: 7km/h WSW
H 24 • L 18
19C
Sr
21C
Czw
21C
Pt
24C
Sob
26C
Nd
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczKomunikacjaBydgoski Rower Aglomeracyjny po pierwszym miesiącu nowego sezonu. Ile było wypożyczeń?
bra rower miejski fordon bb
15.04.2019 | 11:41

Bydgoski Rower Aglomeracyjny po pierwszym miesiącu nowego sezonu. Ile było wypożyczeń?

Dane otrzymaliśmy od operatora roweru - firmy BikeU.

Na zdjęciu: Nowy sezon Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego rozpoczął się 1 marca. Można je wypożyczać w 54 stacjach na terenie miasta.

Fot. Błażej Bembnista

Za nami pierwszy miesiąc nowego sezonu Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Jego operator – firma BikeU udostępniła dane za marzec.

Zobacz również:

Gdzie nowe stacje roweru aglomeracyjnego?

Rzecznik prasowa operatora Diana Borowiecka przesłała nam pierwsze dane dotyczące wypożyczeń rowerów w marcu 2019 roku. Zgodnie z planami, nowy sezon jednośladów rozpoczął się w marcu i potrwa do października. Miesiące zimowe będą zaplanowane na konserwację i naprawy rowerów.

W pierwszym miesiącu nowego sezonu, miało miejsce prawie 25 tysięcy przejazdów. – Do systemu przyłączyło się 1161 nowych użytkowników – mówi Borowiecka i informuje, że w sumie w systemie BRA zarejestrowanych jest 53 514 użytkowników.

Bydgoski Rower Aglomeracyjny liczy obecnie 54 stacje. Jak udało nam się dowiedzieć, ta liczba ulegnie niebawem znacznemu zwiększeniu. – Kolejna umowa na funkcjonowanie roweru aglomeracyjnego zakłada rozbudowę stacji. Po zakończeniu rozbudowy ul. Grunwaldzkiej ustawione zostaną nowe stacje – deklaruje rzecznik prasowy bydgoskich drogowców Krzysztof Kosiedowski. – Jeśli pojawi się opcja postawienia nowej stacji, to na pewno wykonamy zadanie – przyznaje rzecznik prasowa BikeU.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści