Bydgoszcz
15C
Słonecznie
41% wilgotność
Wiatr: 4km/h W
H 16 • L 14
9C
Czw
6C
Pt
9C
Sob
9C
Nd
10C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoskie firmy frontem do pracownika. Przed nami sobota z pracodawcami
14.10.2016 | 12:47

Bydgoskie firmy frontem do pracownika. Przed nami sobota z pracodawcami

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza do udziału w akcji, dzięki której można szerzej zapoznać się z ofertą przedsiębiorstw z miasta nad Brdą.

Na zdjęciu: Firmy z regionu nadal poszukują pracowników ze specjalistycznymi umiejętnościami i uprawnieniami.

Fot. FreeImages

Czternaście firm weźmie udział w pierwszej edycji „Soboty z pracodawcami”, inicjatywy koordynowanej przez Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego, która ma umożliwić potencjalnym pracownikom dokładne zapoznanie się z ofertami zatrudnienia w Bydgoszczy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tworzą platformy VOD i nawigacje satelitarne. Szukają pracowników w Bydgoszczy

Już jutro drzwi do kilkunastu bydgoskich podmiotów staną otworem przed wszystkimi chętnymi. Będzie więc okazja na złożenie swojego życiorysu bezpośrednio w siedzibie pracodawcy, a także porozmawiania bezpośrednio z rekruterami. – Można również skontaktować się wcześniej z daną firmą i umówić na indywidualne spotkanie – dodaje Łukasz Machała z BARR.

W sobotniej akcji wezmą udział następujące firmy: Bazy i Systemy Bankowe, Kaufland, CS Group, iQor, Media System, Multikino, Oponeo, PESA Bydgoszcz, PZU, SDL Poland, Shapers Polska, Sims Recycling Solutions, Sunrise System oraz Unilever. – Nasi partnerzy poszukują specjalistów o zróżnicowanych umiejętnościach – od ślusarzy zawodowych i magazynierów, przez doradców klienta biznesowego i konsultantów, po programistów i przedstawicieli branży IT – wylicza Machała.

Drzwi otwarte w bydgoskich firmach potrwają od 9:00 do 15:00.


Powiązane treści