Bydgoszcz
18C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 4km/h N
H 18 • L 16
22C
Sr
25C
Czw
26C
Pt
28C
Sob
28C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczTurystykaBydgoszcz jako turystyczny hit? Decyzja należy do internautów
04.05.2017 | 19:13

Bydgoszcz jako turystyczny hit? Decyzja należy do internautów

Swój głos może oddać każdy.

Na zdjęciu: Bydgoszcz rywalizuje w podkategorii dużych miast.

Fot. Stanisław Gazda

Miasto nad Brdą znalazło się w eliminacjach plebiscytu Top Atrakcje 2017, w ramach którego wyłaniane są turystyczne hity Polski na 2017 rok. O tym, czy przejdzie do finału i powalczy o tytuł zwycięzcy, zadecydują internauci. Głosowanie trwa!

Plebiscyt organizuje portal turystyczny PolskieSzlaki.pl, na którym opisywane są atrakcyjne i ciekawe miejsca w Polsce. Celem rankingu jest wyłonienie najlepszych miejsc w Polsce polecanych na letnie wyjazdy. Rywalizacja prowadzona jest w pięciu głównych kategoriach: Parki Rozrywki, Miasta i miejscowości, Zamki i pałace, Atrakcje różne i Krajobrazy.

Bydgoszcz znalazła się w kategorii Miasta i miejscowości oraz podkategorii Duże miasta. O tytuł najlepszego miasta w tej części plebiscytu rywalizuje łącznie osiem miast. Oprócz Bydgoszczy są to następujące miejsca: Gdańsk, Kraków, Lublin, Poznań, Legnica, Rzeszów, Wrocław.

Plebiscyt złożony jest z dwóch etapów – eliminacji i głosowania finałowego. Eliminacje trwać będą do 8 maja, a finał odbędzie się od 9 do 23 maja. Głosować może każdy internauta, bez rejestracji. Na głosujących w finale będą czekały upominki od organizatora plebiscytu. Głosy oddawać można tutaj: http://www.topatrakcje.pl/2017/67,miasta-i-miejscowosci.html


Powiązane treści