Bydgoszcz
15C
Słonecznie
51% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H 15 • L 15
17C
Wt
18C
Sr
19C
Czw
15C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesBydgoszcz – miasto wschodzące i nominowane
Winners_Group_CEE_SSO
25.01.2018 | 07:42

Bydgoszcz – miasto wschodzące i nominowane

Na zdjęciu: Laureaci gali CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2017.

Fot. Archiwum.

Bydgoszcz znalazła się wśród nominowanych miast w kategorii „Emerging City of the Year” (Miasto wschodzące) w tegorocznej edycji plebiscytu CEE Shared Services and Outsourcing Awards, organizowanego już po raz szósty przez Biznes Polska i Europejskie Stowarzyszenie Usług Wspólnych (European Shared Services Association). To prestiżowe wydarzenie gromadzi ponad 300 przedstawicieli największych firm outsourcingowych z Polski i świata, rozwijających swą działalność w centralnej i wschodniej Europie.

Specjalne wyróżnienia przyznawane są za wybitne osiągnięcia w dziedzinie rozwoju i promocji sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Kapituła konkursu składa się z 32 przedstawicieli największych firm i organizacji branżowych, którzy w niezależnym głosowaniu zdecydują o przyznaniu prestiżowych wyróżnień, wręczanych podczas uroczystej gali 1 lutego 2018 r.

Pozycja Bydgoszczy na tzw. krótkiej liście miast nominowanych to wynik ciągłego rozwoju sektora BPO/SSC w naszym mieście, który na koniec 2017 r. zatrudniał już ponad 10 tys. pracowników oraz działań konsekwentnie realizowanych przez samorząd i Bydgoską Agencję Rozwoju Regionalnego na rzecz promocji Bydgoszczy i przyciągania kolejnych inwestycji do miasta.

Warto wiedzieć, iż miasto było już laureatem plebiscytu w 2016 r. w tej kategorii, a w grudniu 2017 r. otrzymało również prestiżowe wyróżnienie w ramach konkursu polskiej branży nieruchomości CIJ Awards – „Best Investor Friendly City”. Dowodzi to o atrakcyjnej propozycji miasta dla rozwoju lokalnej gospodarki.


Powiązane treści