Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoszcz z szansą na wielkie wyróżnienie. GŁOSUJEMY!

Dodano: 25.01.2020 | 21:53

Na zdjęciu: Bydgoszcz została nominowana do tytułu najlepszego europejskiego celu podróży.

Fot. UMB

Bydgoszcz jako jedyne polskiego miasto została nominowana w prestiżowym konkursie European Best Destination 2020. Dzięki naszemu głosowaniu miasto może zostać najlepszym w tym roku europejskim celem podróży. Wciąż można wesprzeć miasto!

Konkurs organizowany jest od 2009 roku przez międzynarodową organizację z siedzibą w Brukseli, której celem jest promocja kultury i turystyki w Europie. W tym roku nominowanych zostało 20 miast – Rzym, Rotterdam, Sibiu, Ateny, Berlin, Colmar, Menorca, Tbilisi, Praga, Cork, Heviz, Wiedeń, Paryż, Rochefort (EDEN), Rijeka, Madryt, Cascais, Reykjavik, Namur.

– Ten konkurs to wyzwanie dla naszego miasta, ale też znakomita okazja do promocji Bydgoszczy w Europie O tytuł będziemy walczyć z turystycznymi gigantami. Jednak decyzja o aplikacji w konkursie i nominacja Bydgoszczy jako jedynego polskiego miasta to szansa na przedstawienie naszego potencjału. Tym potencjałem jest oczywiście rzeka Brda, kiedyś wpływająca na rozwój gospodarczy, a dziś malownicza i przyciągająca jak magnes turystów. Teraz czas na mobilizację mieszkańców, od których zależy wynik konkursu – mówi Michał Sztybel, zastępca prezydenta.

Głosowanie trwa od 15 stycznia do 5 lutego 2020 roku. Z jednego IP można oddać tylko 1 głos na tydzień.

GŁOSOWAĆ MOŻNA TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Bydgoszcz z szansą na wielkie wyróżnienie. GŁOSUJEMY!
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Sebastian
Jan Sebastian
3 lat temu

Ratuszowa farma trolli niech sobie głosuje.