Bydgoszcz
5C
Niebo częściowo zachmurzone
69% wilgotność
Wiatr: 6km/h WSW
H 6 • L 4
4C
Sr
5C
Czw
5C
Pt
5C
Sob
5C
Nd
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaBydgoszczFotorelacjeBydgoszczanie powitali 2019 rok! [ZDJĘCIA]

Zdjęcia: Stanisław Gazda

Jak na jedno z największych miast w Polsce, zajmujące 8. miejsce pod względem liczby ludności, to na Miejskim Sylwestrze bawiła się garstka osób. Nie był to chyba powód, żeby do swoich mieszkańców nie wyszedł z życzeniami żaden z niedawno wybranych przedstawicieli władz miasta…

Sylwestrowo-noworoczną imprezę rozpoczął Jose Torres & Havana Dreams w asyście tancerzy Torres Salsa Group. Ten występ obejrzało może dwieście osób, które przysłuchiwały się, a chwilami niektóre z nich nawet dały się porwać do tańca w rytm hitów muzyki latynoamerykańskiej. Przed północą liczba bawiących się na Mostowej trochę wzrosła. Przyszli ci, którzy preferują powitanie nowego roku w przestrzeni miejskiej i którzy ciekawi byli występu gwiazdy wieczoru Stefano Terrazzino, tancerza znanego z popularnego show „Taniec z Gwiazdami”.  Zwłaszcza, że na scenie nie był sam, lecz z atrakcyjną blondynką Pauliną Biernat oraz z zespołem muzycznym.


Powiązane treści