Bydgoszcz
-1C
Słonecznie
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h SW
H 0 • L -2
6C
Sob
7C
Nd
6C
Pon
5C
Wt
7C
Sr
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBydgoszczanie walczyli na KSW 41. Obaj wygrali swoje walki
Michał Andryszak_Sporty walki
24.12.2017 | 13:48

Bydgoszczanie walczyli na KSW 41. Obaj wygrali swoje walki

Zwycięstwa dwóch bydgoskich zawodników podczas 41 gali KSW w katowickim Spodku

Na zdjęciu: Michał Andryszak odniósł efektowne zwycięstwo podczas gali KSW 41 w Katowicach. Bydgoszczanin wygrał z Brazylijczykiem Rodriguesem.

Fot. Screen/KSW

Dwóch bydgoszczan wystąpiło podczas 41 gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbyła się w katowickim Spodku.

Efektownie wygrał Michał Andryszak. Bydgoszczanin odniósł szóste z rzędu zwycięstwo przed czasem! Tym razem już po niespełna dwudziestu sześciu sekundach posłał na deski Brazylijczyka Fernando Rodriguesa. Dzięki wygranej, Andryszak stał się kolejnym pretendentem do pojedynku o pas kategorii ciężkiej, który zwakował Marcin Różalski (po wygranej walce z… Rodriguesem ogłosił swoje rozstanie z federacją KSW). – Wygrałem w fajnym stylu walkę z byłym mistrzem federacji – ocenił po walce bydgoszczanin.

Na dużo wyższym poziomie stała walka drugiego z bydgoszczan. Marcin Wrzosek i Roman Szymański stoczyli zacięty pojedynek na pełnym wymiarze czasu (trzy rundy po pięć minut). Wrzosek wygrał jednogłośną decyzją sędziów. – Roman postawił dzisiaj trudne warunki – ocenił na gorąco po walce Wrzosek. Zwycięstwo zadedykował swojemu tacie, który zmarł przed trzema tygodniami.


Podobne wpisy

Powiązane treści