Bydgoszcz
-12C
Słonecznie
78% wilgotność
Wiatr: 5km/h NE
H -12 • L -13
-11C
Pon
1C
Wt
2C
Sr
2C
Czw
2C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportBydgoszczanie walczyli na KSW 41. Obaj wygrali swoje walki
Michał Andryszak_Sporty walki
24.12.2017 | 13:48

Bydgoszczanie walczyli na KSW 41. Obaj wygrali swoje walki

Zwycięstwa dwóch bydgoskich zawodników podczas 41 gali KSW w katowickim Spodku

Na zdjęciu: Michał Andryszak odniósł efektowne zwycięstwo podczas gali KSW 41 w Katowicach. Bydgoszczanin wygrał z Brazylijczykiem Rodriguesem.

Fot. Screen/KSW

Dwóch bydgoszczan wystąpiło podczas 41 gali Konfrontacji Sztuk Walki, która odbyła się w katowickim Spodku.

Efektownie wygrał Michał Andryszak. Bydgoszczanin odniósł szóste z rzędu zwycięstwo przed czasem! Tym razem już po niespełna dwudziestu sześciu sekundach posłał na deski Brazylijczyka Fernando Rodriguesa. Dzięki wygranej, Andryszak stał się kolejnym pretendentem do pojedynku o pas kategorii ciężkiej, który zwakował Marcin Różalski (po wygranej walce z… Rodriguesem ogłosił swoje rozstanie z federacją KSW). – Wygrałem w fajnym stylu walkę z byłym mistrzem federacji – ocenił po walce bydgoszczanin.

Na dużo wyższym poziomie stała walka drugiego z bydgoszczan. Marcin Wrzosek i Roman Szymański stoczyli zacięty pojedynek na pełnym wymiarze czasu (trzy rundy po pięć minut). Wrzosek wygrał jednogłośną decyzją sędziów. – Roman postawił dzisiaj trudne warunki – ocenił na gorąco po walce Wrzosek. Zwycięstwo zadedykował swojemu tacie, który zmarł przed trzema tygodniami.


Podobne wpisy

Powiązane treści