Bydgoszcz
11C
Przelotne opady
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h WNW
H 12 • L 11
16C
Sr
15C
Czw
15C
Pt
16C
Sob
16C
Nd
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBydgoszczanin chciał skoczyć z wiaduktu. Policjanci zdążyli go chwycić
26.04.2021 | 17:34

Bydgoszczanin chciał skoczyć z wiaduktu. Policjanci zdążyli go chwycić

Na zdjęciu: Policjanci zdołali uratować mężczyznę.

Fot. Szymon Fiałkowski

Szybka reakcja policjantów z Koronowa pozwoliła uratować życie mężczyzny, który chciał skoczyć z wiaduktu. Funkcjonariusze zdążyli go odciągnąć od barierki.

W niedzielę ok. godz. 13:40 dyżurny komisariatu w Koronowie otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję z powodu podejrzenia próby samobójczej. Patrol dzielnicowych został pilnie skierowany w rejon wiaduktu kolejowego w miejscowości Buszkowo.

Policjanci, dojeżdżając we wskazane miejsce, zauważyli mężczyznę stojącego na wiadukcie. Kiedy tam weszli, zobaczyli, jak ten kurczowo trzyma się barierki. Na ich widok zaczął krzyczeć, że nie ma po co żyć – relacjonuje podkom. Lidia Kowalska z KWP w Bydgoszczy.

Dzielnicowi zaczęli rozmawiać z mężczyzną. Wykorzystując fakt, że desperat zaczął z nimi rozmawiać, policjanci zbliżyli się do niego, chwycili za ręce i odciągnęli od barierki. 43-latek został przez policjantów sprowadzony z wiaduktu i otoczony przez nich opieką do czasu przyjazdu karetki pogotowia. – Decyzją medyków bydgoszczanin został zabrany do szpitala. Szybkie i zdecydowane działania funkcjonariuszy i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia – kończy podkom. Kowalska.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści