Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
87% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 2
4C
Pt
3C
Sob
1C
Nd
1C
Pon
1C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiBydgoszczanin wystąpi w nowym programie Polsatu. I powalczy o duże pieniądze
26.08.2017 | 18:05

Bydgoszczanin wystąpi w nowym programie Polsatu. I powalczy o duże pieniądze

Reprezentant naszego miasta jest jedną z osób wybraną spośród 10 tysięcy chętnych.

Na zdjęciu: Mężczyzna będzie musiał się zmierzyć z różnymi zadaniami.

Fot. Fragment jednego ze spotów promujących program. / źródło: YouTube

Wyspa przetrwania – tak nazywa się nowy program, który pojawi się w jesiennej ramówce telewizji Polsat. W gronie szesnastu uczestników znajduje się reprezentant Bydgoszczy.

Przygodowe reality show zadebiutuje na antenie Polsatu 8 września. Jest ono realizowane na wzór formatu stworzonego w 1992 roku przez brytyjskiego producenta telewizyjnego Charlie Parsonsa. W polskiej wersji uczestnicy znajdą się na jednej z bezludnych wysp archipelagu Fidżi. „W programie oglądamy zmagania uczestników podzielonych na dwa, a czasem nawet cztery plemiona, które zamieszkują bezludne, odcięte od świata wyspy. Na nich rozgrywa się prawdziwa walka o przetrwanie. Uczestnicy muszą zapewnić sobie ogień i schronienie, codziennie walczą o żywność i przedmioty codziennego użytku oraz przede wszystkim o totem gwarantujący nietykalność na tzw. radach wyspy, na których wybierają spośród siebie osobę, która ma opuścić wyspę. W trakcie wykonywania zadań, muszą wykazać się siłą, odwagą, pamięcią, wytrwałością i sprytem, ale równie ważne są układy i sojusze zawarte między nimi. W finale spośród dwóch śmiałków, którzy przetrwali najdłużej zwycięży ten, który otrzyma większą liczbę głosów od wyeliminowanych już z programu uczestników” – czytamy w opisie programu.

Nagrodą dla zwycięzcy będzie aż 150 tysięcy złotych. O tę kwotę zawalczyć zapragnęło aż 10 tysięcy osób, które przesłały swoje zgłoszenia do programu. Spośród nich wybrano 16 śmiałków. Jednym z nich jest pochodzący z Bydgoszczy Maciej Klotz. 45-latek to były komandos, który obecnie jest przedstawicielem handlowym. Mężczyzna od dziecka trenował judo i został mistrzem Polski juniorów młodszych. Obecnie często jeździ na rowerze, uprawia sporty walki, wspina się w górach i gra w rugby w II-ligowym klubie Alfa Bydgoszcz. Ma on za sobą wiele przygód, a jedną z nich odbył w wieku 22 lat, gdy wsiadł na motocykl i wyruszył do Australii. Jednak ta podróż zakończyła się w Egipcie.

Jak poradzi sobie w programie? Jego zmagania będzie można śledzić w każdy piątek, począwszy od 8 września, o godzinie 20.00 na antenie Polsatu. Twórcy polskiej wersji liczą, że program stanie się hitem, tak jak jego zagraniczne odpowiedniki. Według portalu Wirtualnemedia.pl będzie to jeden z najdroższych show w historii stacji.


Powiązane treści