[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Bydgoszczanin z nielegalną bronią i narkotykami. Grozi mu do 8 lat więzienia

Dodano: 15.06.2022 | 13:31

Na zdjęciu: Znaleziona przez policję broń i narkotyki.

Fot. KWP BYDGOSZCZ

Mieszkaniec Bydgoszczy posiadał nielegalną broń, amunicję i narkotyki. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej ustalili, że jeden z mieszkańców Bydgoszczy może posiadać nielegalną broń i środki odurzające. Trop doprowadził do 26-letniego mężczyzny na Wyżynach.

W piątek, 10 czerwca 2022 roku funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres. Razem z podejrzanym weszli do jego mieszkania i rozpoczęli przeszukanie. W jednym z pokoi znaleźli pudełko z pistoletem i magazynek z dwoma sztukami amunicji. W mieszkaniu znaleźli również dwa woreczki z zielonym suszem, pojemnik z białym proszkiem, żółte kryształki i tabletki. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że susz jest marihuaną, a białym proszkiem jest amfetamina.

Mężczyzna został zatrzymany i zostały mu postawione zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz środków odurzających. Według opinii biegłego zabezpieczony pistolet był bronią gazową wymagającą zezwolenia. 26-latkowi grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Milena Wyrąbkiewicz
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments