Bydgoszcz
7C
Niebo głównie zachmurzone
100% wilgotność
Wiatr: 2km/h W
H 8 • L 6
14C
Wt
13C
Sr
4C
Czw
9C
Pt
7C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBydgoszczanin zażył metamfetaminę. W trakcie… policyjnego przesłuchania
policja bydgoszcz
03.10.2017 | 16:45

Bydgoszczanin zażył metamfetaminę. W trakcie… policyjnego przesłuchania

Na zdjęciu: Mężczyzna zażył narkotyki na oczach policjanta.

Fot. archiwum

Bydgoszczanin odpowie za posiadanie narkotyków. 24-latek został zatrzymany w komisariacie na bydgoskich Wyżynach i w trakcie rozmowy z dyżurnym zaczął zażywać metamfetaminę.

W poniedziałek ok.  godziny 3 w nocy  do komisariatu na Wyżynach przyszedł 24-latek. Mężczyzna stawił się z powodu zgłoszonej interwencji. Patrol kilka godzin wcześniej był wezwany do awantury, którą 24-latek wywołał w domu, jednak zdążył zbiec z mieszkania zanim policjanci przyjechali.

Dyżurny rozmawiając z nim, zaobserwował u niego dziwne i nieracjonalne zachowania. Mężczyzna był znacznie pobudzony i nie mógł ustać w miejscu. Było czuć od niego alkohol. Podczas rozmowy mężczyzna wyciągnął z kieszeni zbryloną substancję koloru biało-żółtego, którą następnie wkładał i wyciągał z ust. Po chwili wyrzucił ją do kosza. Funkcjonariusz wyciągnął ją i sprawdził w narkotesterze. Badanie jednoznacznie wykazało, że jest to metamfetamina.

Śledczy z bydgoskich Wyżyn na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 24-latkowi zarzut posiadania zakazanych środków psychoaktywnych. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to przestępstwo karę pozbawienia wolności do lat 3.


Powiązane treści