[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoszczanka padła ofiarą oszustwa „na Blika”. Policjanci z Fordonu poszukują sprawcy [WIDEO]

Dodano: 21.06.2022 | 16:31

Na zdjęciu: Wizerunek poszukiwanego mężczyzny.

Fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z fordońskiego komisariatu policji zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który oszukał mieszkankę Bydgoszczy metodą „na Blika”. Sprawca wypłacił jej pieniądze w bankomacie znajdującym się na terenie Szczecina.

Kryminalni z bydgoskiego Fordonu prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa metodą na Blik na szkodę mieszkanki Bydgoszczy. – Sprawca za pośrednictwem portalu społecznościowego wprowadził pokrzywdzoną w błąd co do swojej tożsamości. Do wypłaty pieniędzy z jej konta doszło 14 maja 2022 roku w bankomacie przy ulicy Krzemiennej 55 w Szczecinie. Sprawcą jest mężczyzna, którego wizerunek zarejestrował monitoring zamontowany przy urządzeniu – wyjaśnia kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KWP w Bydgoszczy.


CZYTAJ TAKŻE: Pożar kamienicy na Jagiellońskiej. Są spore utrudnienia w ruchu


Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji osoby przedstawionej na filmie. Informację można przekazać pod numerem telefonu 47 751 58 10 lub 47 751 58 45, a także całodobowo pod numerami 47 751 58 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. Kr 1052/22.


ZOBACZ: Nocny drift na Starym Rynku. Kierujący hondą, mimo zakazu, wjechał na płytę i „kręcił bączki”[WIDEO]


Poniżej można zobaczyć film z momentu wypłaty pieniędzy z konta poszkodowanej kobiety. Kamera z bankomatu zarejestrowała wizerunek sprawcy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wlodek
Wlodek
13 dni temu

Nie rozumię. Jak można kogoś okraść na blika. To jest poprostu niemożliwe.

Wodkateam
Wodkateam
13 dni temu

Możliwe. Przykładowa akcja.
Włodek? Twoja żona zemdlała. Jedziemy taksówką na pogotowie. Weź przelej 300 zł blikiem, bo ja nie mam jak opłacić taksówki.

Mariusz
Mariusz
12 dni temu

No tak, jeżeli Włodek jest ŻONATYM IDIOTĄ to faktycznie można 🙂