Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Bydgoszczanka wystąpi w programie Polsatu! Premiera już w najbliższy czwartek

Dodano: 06.01.2020 | 18:57

Odcinek z udziałem bydgoszczanki zostanie wyemitowany 9 stycznia.

Na zdjęciu: W każdym z odcinków wystąpią po cztery panny młode.

Fot. mat. Polsat

Pochodząca z Bydgoszczy Katarzyna Dołkowska będzie jedną z bohaterek nowego programu telewizyjnego – Cztery Wesela, który od 9 stycznia pokaże telewizja Polsat.

Program oparty jest na brytyjskim formacie „Four Weddings”, wyprodukowanym przez ITV Studios, który jest licencjodawcą m.in. innego pokazywanego przez Polsat show „Love Island. Wyspa Miłości”. Producentem polskiej wersji jest Jake Vision Production.

Takiego programu w Polsce jeszcze nie było, bo raz pierwszy w szranki staną panny młode. – Przed ołtarzem piękne, niewinne i dystyngowane pokażą, na co je naprawdę stać, gdy w grę wchodzi ocena ich własnego wesela! Kąśliwe komentarze, nieoczekiwane zwroty akcji pomimo dopiętych na ostatni guzik przygotowań, oryginalne i niebanalne pomysły weselne, a przede wszystkim prawdziwe emocje widoczne w każdej sekundzie sprawią, że Polacy pokochają ten program! – zapowiadają przedstawiciele stacji.

W każdym z 8 odcinków „Czterech wesel” pojawią się 4 panny młode. To wyjątkowe kobiety, mające swój styl i konkretną wizję dotyczącą ślubu. Każda jest przekonana, że to jej wesele będzie jak z bajki. Ale czy na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem? Jeden z najważniejszych dni w ich życiu będą bacznie obserwować pozostałe 3 panny młode. Jako jurorki zwrócą uwagę na rozmaite detale, aby na koniec oceniać każde z wesel w czterech kategoriach: „suknia ślubna”, „miejsce i wystrój”, „menu”, „wrażenia ogólne”. Wygrywa ta, która zgromadzi największą liczbę punktów. Nagrodą w programie jest 25 tysięcy złotych.

Bydgoszczanka będzie bohaterką pierwszego z odcinków, który zostanie wyemitowany 9 stycznia o 20:05.

 

0 0 votes
Article Rating
Bydgoszczanka wystąpi w programie Polsatu! Premiera już w najbliższy czwartek
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments