Bydgoszcz
14C
Słonecznie
72% wilgotność
Wiatr: 2km/h SSE
H 15 • L 13
12C
Pon
12C
Wt
11C
Sr
10C
Czw
9C
Pt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczPorady i ciekawostkiBydgoszczanka z tytułem Miss Internetu!
zuzanna kuchajewicz bydgoszcz
08.09.2018 | 09:02

Bydgoszczanka z tytułem Miss Internetu!

Na zdjęciu: Zuzanna Kuchajewicz - pierwsza z lewej - i pozostałe zwyciężczynie Miss Earth Poland.

Fot. mat. prasowe

Zuzanna Kuchajewicz z Bydgoszczy zdobyła tytuł Miss Internetu w polskiej edycji jednego z najważniejszych światowych konkursów piękności Miss Earth. 

Impreza Miss Earth została zainaugurowana w 2001 roku, w Manili na Filipinach. Inicjatywa ma na celu wspieranie odnowy środowiska naturalnego, promowanie świadomości ekologicznej, a także pomoc ubogim.

O tytuł najpiękniejszej Polki w konkursie walczyło 14 finalistek z całego kraju. Zwyciężyła Aleksandra Grysz z Iławy, która zdobyła koronę Miss Earth Poland 2018. Tytuł Miss Air odpowiadający I wicemiss trafił do Kariny Pochwały z Koszalina, Miss Water, czyli II wicemiss została Kaja Klimkiewicz z Glinojecka, zaś Miss Fire, tj. III wicemiss –  Sandra Staszewska z Chodzieży. Nagrodę Miss Bikini otrzymała Agnieszka Choszcz z Kaszub. Tytuł Miss Internetu zdobyła natomiast bydgoszczanka – Zuzanna Kuchajewicz. Zdobyła ona największe poparcie w głosowaniu, które przeprowadzono na Facebooku.


CZYTAJ WIĘCEJ: Piękna bydgoszczanka walczy o tytuł miss


­Zuzanna Kuchajewicz ma 19 lat i 173 cm wzrostu. Jest tegoroczną maturzystką. Uczyła się w klasie o profilu lingwistycznym z językiem hiszpańskim i angielskim.

W jury polskiej edycji Miss Earth zasiadały takie osobistości jak Tamara Arciuch, Grażyna Wolszczak, Małgorzata Potocka, Helena Deeds, Ewa Szabatin, Anna Gornostaj, Gabi Drzewiecka, Magda Pieczonka, Jakub Kucner – Mister Polski 2017, Rafał Maserak, Tadeusz Deszkiewicz, Agata Nivette, Olga Stalinger i Ela Lepianka.

 


Powiązane treści