Bydgoszcz
17C
Opady
63% wilgotność
Wiatr: 3km/h WSW
H 18 • L 16
18C
Nd
17C
Pon
20C
Wt
23C
Sr
18C
Czw
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczNa sygnaleBył poszukiwany listem gończym. 19-latek wpadł… z narkotykami
zatrzymanie - Bydgoszcz - KWP Bydgoszcz (1)
08.10.2019 | 18:30

Był poszukiwany listem gończym. 19-latek wpadł… z narkotykami

Mężczyzna wpadł w ręce policjantów w poniedziałkowe popołudnie.

Na zdjęciu: 19-latek po zatrzymaniu został doprowadzony do policyjnego aresztu.

Fot. KWP Bydgoszcz

19-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymali bydgoscy policjanci. Ale to nie jest jedyne przewinienie ze strony młodego mężczyzny.

Za mężczyzną, bydgoski sąd wydał list gończy. Był poszukiwany przez służby do odbycia ponad półrocznej kary pozbawienia wolności za dokonanie rozboju. – 19-latek nie miał ochoty odwiedzać więzienia i zaczął się ukrywać – mówi kom. Przemysław Słomski z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy. Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia ustalili, że młody mężczyzna może ukrywać się w centrum miasta.

Do akcji jego zatrzymania doszło w poniedziałkowe popołudnie na Londynku, kiedy 19-latek wchodził do jednego ze sklepów spożywczych. – W trakcie kontroli osobistej okazało się, że poszukiwany ma przy sobie dziesięć zawiniątek z białym proszkiem – dodaje kom. Słomski i precyzuje, że wstępne badanie, które zostało wykonane narkotesterem wykazało, że biały proszek to amfetamina.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a we wtorek został doprowadzony do aresztu śledczego. – Jeśli ekspertyza laboratoryjna potwierdzi wstępne badanie narkotesterem, wówczas młody mężczyzna usłyszy zarzut posiadania narkotyków – kończy kom. Przemysław Słomski.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści