Bydgoszcz
7C
Słonecznie
87% wilgotność
Wiatr: 1km/h N
H 7 • L 7
14C
Wt
14C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
19C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleBył poszukiwany listem gończym. Przed policjantami ukrywał się… pod łóżkiem
31.07.2021 | 08:44

Był poszukiwany listem gończym. Przed policjantami ukrywał się… pod łóżkiem

Na zdjęciu: Do nietypowego zatrzymania doszło na toruńskim osiedlu Rubinkowo.

Fot. Szymon Fiałkowski/zdj. ilustracyjne

Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania, jednak znakomite rozpoznanie umożliwiło policjantom schwytanie 30-latka. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania schował się za kanapę. Zdradziły go wystające stopy. Teraz spędzi najbliższe lata w celi, gdzie czeka go odsiadka za przestępstwa, których dopuścił się w przeszłości.

W środę, 28 lipca policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zatrzymali 30-latka, który był poszukiwany listem gończym przez sąd w Toruniu. – Mężczyzna od pewnego czasu ukrywał się przed organami ścigania, jednak informacje jakie zdobyli policjanci oraz znakomite rozpoznanie pozwoliły ustalić miejsce, w którym będzie przebywać. Funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna może ukrywać się w jednym z mieszkań na Mokrym należącym do członka jego rodziny. Te ustalenia okazały się trafne – przekazuje asp. Wojciech Chrostowski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.
Stróże prawa zapukali do drzwi wytypowanego wcześniej mieszkania. Otworzyła im babcia poszukiwanego. – Kobieta stwierdziła, że wnuka nie ma go w domu. Policjanci nie dali się zwieść i dokładnie przeszukali cały lokal. Okazało się, że 30-latek ukrył się w jednym z pokoi za kanapą – opisuje asp. Chrostowski. „Sprytny” przestępca próbował zamaskować się jeszcze poduszkami, lecz zdradziły go… wystające stopy. Tym samym na nic się zdały wszelkie próby uniknięcia odsiadki.

Poszukiwany trafił z mieszkania prosto do celi. Spędzi tam najbliższe kilka lat odsiadując wyrok za produkcję i posiadanie znacznej ilości narkotyków.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści