Bydgoszcz
1C
Niebo częściowo zachmurzone
80% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 2 • L 1
2C
Czw
0C
Pt
-0C
Sob
-1C
Nd
1C
Pon
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaREGIONNa sygnaleBył poszukiwany przez sąd w Bydgoszczy. 26-latek wpadł, gdy chciał odwiedzić bliskich
zatrzymanie_gdynia_policja_KWP
02.09.2020 | 07:35

Był poszukiwany przez sąd w Bydgoszczy. 26-latek wpadł, gdy chciał odwiedzić bliskich

Do zatrzymania mężczyzny doszło w niedzielny wieczór.

Na zdjęciu: Policjanci zatrzymali 26-latka przy ul. Błękitnej w Toruniu.

Fot. KMP Toruń / zdjęcie ilustracyjne

Kryminalni z komendy w Toruniu zatrzymali 26-letniego mężczyznę, za którym sądy w Bydgoszczy i Toruniu wydały kilka zarządzeń i list gończy.

Zatrzymania dokonali funkcjonariusze komisariatu Toruń-Podgórz w minioną niedzielę (30 sierpnia) wieczorem. – Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże i kradzieże z włamaniem – mówi podinsp. Wioletta Dąbrowska z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Toruniu. Jak słyszymy, mężczyzna od dłuższego czasu unikał stróżów prawa.

W niedzielny wieczór 26-latek postanowił udać się w odwiedziny do swoich bliskich. Po przyjeździe na ul. Błękitną, wówczas kryminalni postanowili zatrzymać mężczyznę. – Ten człowiek w przeszłości był karany kilkoma wyrokami za przestępstwa przeciwko mieniu – dodaje Dąbrowska. Dodatkowo, przy zatrzymanym 26-latku funkcjonariusze zabezpieczyli blisko 16 g zielonego suszu, który podczas wstępnych testów wykazał właściwości charakterystyczne dla marihuany, a także pieniądze w kwocie kilkunastu tysięcy złotych.

Mężczyzna po zatrzymaniu trafił wprost do zakładu karnego, gdzie przyjdzie mu spędzić ponad 3 lata. Do 3 lat więzienia będzie grozić 26-latkowi za posiadanie środków odurzających. – Znalezione przy nim pieniądze będą stanowić zabezpieczenie na poczet przyszłych kar i grzywien – kończy podinsp. Wioletta Dąbrowska.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści