[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Byli pijani i zostali wyproszeni z pociągu. Ze złości wybili szybę w budynku dworca

Dodano: 09.04.2021 | 11:02

Na zdjęciu: Dwóch 34-latków zostało zatrzymanych przez policjanta, który wychodził z komendy po zakończonej służbie.

Fot. Szymon Fiałkowski / zdjęcie ilustracyjne

Dwaj mężczyźni zostali wyproszeni przez konduktora jednego z pociągów, który przejeżdżał przez Aleksandrów Kujawski. Swoją złość wyładowali, wybijając szybę w zabytkowym budynku dworca kolejowego.

Jak informuje asp. Marta Białkowska-Błachowicz z zespołu prasowego aleksandrowskiej policji, do zdarzenia doszło w miniony wtorek (7 kwietnia). Na zdarzenie zareagował jeden z funkcjonariuszy „patrolówki”, który wychodził z komendy po zakończonej służbie. To właśnie on – jak relacjonuje rzecznik aleksandrowskich policjantów – usłyszał w pewnym momencie odgłosy wybijanej szyby. – Szybko powiadomił kolegów, którzy aktualnie byli w służbie i wspólnie zatrzymali w rejonie dworca PKP dwóch 34-latków – mówi asp. Białkowska-Błachowicz.

Mężczyźni w ten sposób zareagowali na to, że konduktor wyprosił ich z jednego z pociągów. Wówczas w zabytkowym budynku dworca kolejowego wybili szybę, a straty oceniono na ponad pół tysiąca złotych. – Zarówno jeden, jak i drugi byli kompletnie pijani – dodaje rzecznik aleksandrowskich policjantów.

Zatrzymani 34-latkowie po spędzeniu nocy w policyjnym areszcie, usłyszeli wczoraj zarzuty zniszczenia mienia. Grozi im kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

Byli pijani i zostali wyproszeni z pociągu. Ze złości wybili szybę w budynku dworca
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments