Bydgoszcz
21C
Niebo częściowo zachmurzone
47% wilgotność
Wiatr: 8km/h W
H 21 • L 20
22C
Wt
22C
Sr
17C
Czw
16C
Pt
23C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczSportByliśmy słabsi od rywali – komentarze po meczu Łuczniczka – Onico
03.10.2017 | 08:56

Byliśmy słabsi od rywali – komentarze po meczu Łuczniczka – Onico

Trenerzy Łuczniczki oraz Onico podsumowali niedzielny mecz

Na zdjęciu: Jakub Bednaruk nie był zadowolony po meczu z Onico Warszawa

Fot. Jacek Gil

Nie tak wyobrażali sobie rozpoczęcie ligowych zmagań siatkarze Łuczniczki. Bydgoszczanie w swoim inauguracyjnym meczu w trzech setach przegrali z Onico Warszawa. Po meczu grę drużyn podsumowali trenerzy.

Jakub Bednaruk (trener Łuczniczki Bydgoszcz): Onico miało mocniejszy atak od nas. Było widać różnicę, zwłaszcza jeśli chodzi o lewoskrzydłowych. Podobnie na rozegraniu, myślę że rozgrywający warszawian Antoine Brizard to może być jeden z ciekawszych transferów, gra dobrą siatkówkę. Nie będę dorabiał ideologii – byliśmy słabsi i przegraliśmy. Boli ta porażka, mnie podwójnie. Trzeba jednak wstać rano, przyjść na trening i walczymy dalej. Mamy problem i to spory, bo kontuzję ma Mateusz Sacharewicz. Uraz mięśni brzucha to najgorsza rzecz, jaka może być dla siatkarza, bo nic nie może robić. Ja bym chciał mieć jak najszybciej go zdrowego. Jesteśmy przygotowani na kolejne mecze, musimy poskromić nasze emocje, bo te negatywne też były. 

Fabio Storti (asystent trenera Onico Warszawa): To bardzo ważne, że wygraliśmy ten mecz w trzech setach, cieszymy się bardzo z takiego rozpoczęcia sezonu. Brizard to bardzo dobry zawodnik, a rozgrywających obu mamy młodych. Cieszymy się też, że bardzo szybko złapał dobry kontakt z resztą zespołu. Nasz cel na ten sezon? Teraz liczy się tylko mecz w Gdańsku. 


Powiązane treści