Były gracz Chemika z premierowym golem w lidze zagranicznej

Dodano: 28.11.2019 | 14:32

Na zdjęciu: W zeszłym sezonie, Wojciech Mielcarek był piłkarzem Chemika Moderatora Bydgoszcz.

Były piłkarz Chemika Moderatora Bydgoszcz strzelił swojego pierwszego gola w tym sezonie II ligi luksemburskiej. Wojciech Mielcarek wpisał się na listę strzelców w drugiej części spotkania.

Zespół Polaka, FC Jeunesse Canach pokonał na własnym boisku US Rumelange 3:1 (2:1) w meczu 11 kolejki spotkań luksemburskiej drugiej ligi.

Mielcarek rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale w 70′ minucie pojawił się na placu gry, zastępując Jedilsona Varelę. Już w doliczonym czasie gry, Mielcarek strzelił gola, który ustalił wynik tego spotkania. Wcześniej na listę strzelców dla gospodarzy wpisali się – w pierwszej połowie – Adrian Ahmetxhekaj i Gary Bernard. Gola dla gości strzelił Jules Diallo.

Ekipa Mielcarka plasuje się w tabeli drugiej ligi na dziewiątym miejscu, w dorobku ma piętnaście zdobytych punktów.