[awesome-weather owm_city_id="3102014" location="Bydgoszcz" units="C" size="wide" show_icons="1" custom_bg_color="#070738"]
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
1

Były żużlowiec Abramczyk Polonii z kontraktem. Nadal szuka jednak nowego klubu

Dodano: 16.11.2022 | 19:35

Na zdjęciu: Matej Zagar był w minionym sezonie zawodnikiem Abramczyk Polonii Bydgoszcz, jednak na Sportowej 2 nie spełnił pokładanych w nim nadziei.

Fot. Archiwum

Były żużlowiec Abramczyk Polonii Bydgoszcz i jeżdżący w przeszłości w cyklu Grand Prix Słoweniec Matej Zagar związał się tzw. kontraktem warszawskim z For Nature Solutions Apatorem Toruń.

Podpisanie tego typu umowy przez zawodnika oznacza, że nie ma on gwarancji startów w klubie. Jak mówi, cytowana przez WP SportoweFakty, prezes toruńskiego klubu Ilona Termińska tak właśnie będzie w przypadku Zagara. – Ten żużlowiec nie będzie brany pod uwagę przy ustalaniu składu na sparingi, a tym bardziej ligowe mecze naszej drużyny – podkreśla.

Termińska zdradza też, że to zawodnik zwrócił się z prośbą o takie rozwiązanie do Adama Krużyńskiego. – My nie widzieliśmy żadnego problemu, by pomóc temu zawodnikowi. Podpisaliśmy z nim umowę, ale to jedyne, co go wiąże z naszym klubem – dodaje prezes toruńskiego klubu żużlowego. Przypomnijmy, że całkiem niedawno także kontraktem warszawskim z Abramczyk Polonią Bydgoszcz związał się Adrian Miedziński.

Zagar na własną rękę będzie teraz poszukiwał nowego pracodawcy na sezon 2023. Słoweniec w minionym sezonie miał być jednym z liderów Abramczyk Polonii, ale całkowicie nie spełnił pokładanych w nim oczekiwań.

Były żużlowiec Abramczyk Polonii z kontraktem. Nadal szuka jednak nowego klubu
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments