Bydgoszcz
11C
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h S
H 12 • L 9
16C
Pon
16C
Wt
12C
Sr
12C
Czw
14C
Pt
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCanal+ będzie kręcił swój nowy serial w Bydgoszczy! I Ty możesz w nim wystąpić
canal_plus_logo
31.10.2017 | 20:35

Canal+ będzie kręcił swój nowy serial w Bydgoszczy! I Ty możesz w nim wystąpić

Ekipa filmowa przyjedzie do Bydgoszczy pod koniec listopada.

Na zdjęciu: Canal+ w Bydgoszczy będzie kręcił swój nowy serial "Nielegalni".

Fot. logo stacji

Pod koniec listopada do miasta nad Brdą zawita ekipa filmowa produkująca serial „Nielegalni” na podstawie powieści Vincenta V. Severskiego. Poznańska agencja castingowa Studio ABM poszukuje ponad czterdziestu osób, które mogą pojawić się w jednym z jego odcinków.

„Nielegalni” to serial szpiegowski oparty na książce pod tym samym tytułem wydanej w 2011 roku przez Włodzimierza Sokołowskiego, emerytowanego pułkownika, byłego funkcjonariusza Służby Bezpieczeństwa, Urzędu Ochrony Państwa oraz Agencji Wywiadu, posługującego się pseudonimem Vincent V. Severski. Jego premiera planowana jest na 2018 rok, a fabuła toczy się nie tylko w Polsce (Warszawa), ale również w Stambule, Sztokholmie i Mińsku.

I to właśnie mieszkańców dwóch ostatnich miast będą mogli zagrać statyści, których poszukuje Studio ABM. Jak informuje agencja na Facebooku, poszukiwana jest para młodych ludzi, grupa dwudziestu przechodniów, taksówkarz (wszyscy w typie skandynawskim), wędkarz wyglądający na Szweda, a także grupa 15 osób, którzy zagrają podróżnych w poczekalni przystani promowej i starsze małżeństwo (około 65 lat), inteligenci w typie wschodnim („rosyjsko-ukraińsko-białoruskim”).

Swoje zgłoszenia można wysyłać na adres marta@studioabm.com.pl (trzy aktualne zdjęcia, nr kontaktowy). W temacie e-maila należy wpisać hasło „Nielegalni”. Stawka za dzień zdjęciowy wynosi 100 złotych brutto. Dni zdjęciowe planowane są na 26 i 27 listopada.


Powiązane treści