Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]

Catering dietetyczny – nauczysz się jeść zdrowo i pysznie!

Dodano: 04.09.2023 | 12:05

Na zdjęciu: Odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do utrzymania świetnej sylwetki, a także dobrej kondycji i zdrowia.

Fot. nadesłane

Jesteś tak zajęty, że nie masz czasu zjeść czegoś zdrowego, a gdy znajdziesz czas, sięgasz po fast food lub gotowe jedzenie do kuchenki mikrofalowej? Zrezygnuj z takiego odżywiania, ponieważ jest to niekorzystne dla Twojego zdrowia i wagi. Nasza firma cateringowa ma świadomość, że możesz nie mieć czasu na gotowanie i układanie zbilansowanego planu żywieniowego. Nasz dietetyk i szef kuchni zrobią to za Ciebie. Nasz catering dietetyczny oferuje dietę pudełkową z dostawą pod Twoje drzwi. Dzięki temu zmienisz swoje nawyki żywieniowe i przekonasz się, że żywność roślinna jest zdrowa i pyszna.

Catering dietetyczny – nauczysz się jeść zdrowo i pysznie!

Odpowiednio zbilansowana dieta jest kluczem do utrzymania świetnej sylwetki, a także dobrej kondycji i zdrowia. Niestety, w dzisiejszych czasach żywność i produkty wysoko przetworzone zawierają wiele szkodliwych substancji, które negatywnie wpływają na organizm. Na szczęście nasz catering dietetyczny podchodzi do odżywiania bardziej racjonalnie i odpowiedzialnie. Dietetycy z naszego Fit cateringu uważają, że zasada zbilansowanego żywienia jest najzdrowsza i najbezpieczniejsza dla osób chcących schudnąć i poprawić swoje zdrowie. Według naszego dietetyka pojęcie prawidłowego odżywianie obejmuje roślinną żywność zawierającą składniki odżywcze i przynoszącą organizmowi największe korzyści. Nasz catering wegański nie zaproponuje Ci modnych głodówek. Komponujemy optymalnie zbilansowane posiłki, każdy rodzaj diety w oparciu o aktualne normy i standardy żywienia.

Chcesz schudnąć i uzyskać szczupłą sylwetkę? Zamów w naszej firmie cateringowej:

  • Dietę Ketogeniczną – kaloryczność: od 2000 do 3000 kcal.
  • Detoksy Sokowe – kaloryczność od 500 do 600 kcal.
  • Dieta dr Dąbrowskiej – kaloryczność od 500 do 700 kcal.
  • Diety Sirtuinowe – kaloryczność od 1000 do 1300 kcal lub dieta Sirtuinowa Lekka od 1250 do 2050.

Dieta pudełkowa – poprawa zdrowia w wielu schorzeniach

Nasz catering dietetyczny jest dostosowany do różnorodnych problemów zdrowotnych. W naszej ofercie znajdziesz dietę wegańską odpowiednią dla osób z problemami trawiennymi – Low-FODMAP. Dostępna jest także dieta pudełkowa dla osób z otłuszczoną wątrobą – Ratunek dla wątroby. Dietetycy opracowali dietę dla diabetyków – Niski IG, która jest odpowiednia dla osób z cukrzycą typu 2 oraz dla osób z insulinoopornością. Jeżeli nie możesz samodzielnie dokonać wyboru konkretnej diety, skorzystaj z darmowej konsultacji dietetycznej. Nasz dietetyk pomoże Ci dopasować optymalny plan żywieniowy. Odwiedź naszą stronę i przekonaj się, jakie pyszne dania znajdziesz w tym tygodniu w naszym menu! Przekonamy Cię, że najlepszym cateringiem dietetycznym jest ProszeZdrowie.

Catering dla sportowców

Posiłki w diecie pudełkowej są zbilansowane. Menu jest urozmaicone i zawiera wszystkie niezbędne dla naszego organizmu składniki, czyli: białka, węglowodany, minerały i witaminy. Dania powstają na bazie warzyw, owoców, orzechów, pestek, nasion, dlatego są zdrowe, łatwo przyswajalne i pyszne. Sportowcy często zastanawiają się czy będą osiągać dobre wyniki spożywając posiłki roślinne? Odpowiedź naszego cateringu wegańskiego brzmi -TAK. Przygotowaliśmy dietę wegańską Proteinową, która spełnia zapotrzebowanie energetyczne osób aktywnych fizycznie, dostępna jest w kaloryczności od 1500 do 3000 kcal.

Podsumowanie

Nasza firma cateringowa ProszeZdrowie przygotowuje wszystkie plany żywieniowe ze zdrowych i świeżych produktów roślinnych. Wszystkie dania są lekkie, ale bardzo treściwe i dostarczają niezbędnej ilości energii. Warto zaznaczyć, że dania są różnorodne, dlatego będziesz zajadał się nimi z wielką przyjemnością.