Bydgoszcz
1C
80% wilgotność
Wiatr: 3km/h SSW
H 2 • L -1
2C
Wt
2C
Sr
3C
Czw
3C
Pt
2C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczBiznesCentrum Handlowe RONDO wspiera lokalne instytucje w czasie walki z koronawirusem
24.04.2020 | 15:42

Centrum Handlowe RONDO wspiera lokalne instytucje w czasie walki z koronawirusem

Na zdjęciu: Centrum Handlowe RONDO zawsze było i jest związane z lokalną społecznością.

Fot. mat. CH Rondo

Centrum Handlowe RONDO zawsze było i jest związane z lokalną społecznością, wspierało i wspiera tych, którzy pomocy potrzebują. W tym trudnym okresie epidemii koronawirusa jesteśmy jeszcze bliżej Bydgoszczy i jego mieszkańców. Podejmujemy działania niosące pomoc osobom i instytucjom najbardziej potrzebującym wsparcia – podopiecznym bydgoskiego Caritas, osobom bezdomnym czy przebywającym w Domach Pomocy Społecznej.

Nasze działania zaczęliśmy od wsparcia Caritas Diecezji Bydgoskiej, które zajmuje się głównie osobami bezdomnymi, wykluczonymi społecznie, żyjącymi czasami w skrajnym ubóstwie, ale także seniorami borykającymi się z samotnością. Do Caritas trafiły właśnie produkty spożywcze, środki czystości oraz produkty apteczne, które wesprą działalność jednej z placówek Caritas – Centrum Pomocy „Betlejem”, w którym funkcjonuje jadłodajnia, łaźnia dla bezdomnych oraz punkt pielęgniarski.

„Jesteśmy częścią Bydgoszczy, dlatego w tym trudnym dla nas wszystkich czasie chcemy wesprzeć najbardziej potrzebujących członków naszej społeczności. Wiemy, że nasza pomoc jest w tej chwili niezbędna, dlatego pokazujemy solidarność z tymi, którzy najbardziej potrzebują teraz wsparcia” – mówi Magdalena Piechna, Head of Asset Management, CEE z Cromwell Property Group, właściciela CH RONDO.

Wsparcie Caritas Diecezji Bydgoskiej to nie jedyne działanie podejmowane przez CH RONDO. Paczki z produktami żywnościowymi i środkami czystości przekazaliśmy również do Kuchni dla ubogich im. Św. Brata Alberta w Bydgoszczy. Pomoc trafiła także do trzech bydgoskich Domów Pomocy Społecznej – DPS Słoneczko, DPS Jesień Życia oraz DPS Promień Życia. We wspomnianych placówkach Zespół Domów Pomocy Społecznej i Ośrodków Wsparcia w Bydgoszczy rozdysponuje otrzymane od CH RONDO środki czystości oraz środki ochrony osobistej.

RONDO_POMOCLOKALNA (2)


Dodatkowe informacje:

CH RONDO

Centrum Handlowe RONDO z powierzchnią ponad 60 000 m kw. jest  jednym z pierwszych i najlepiej rozpoznawalnych centrów handlowych w Bydgoszczy. Doskonale zlokalizowane, w odległości zaledwie 2 km od ścisłego centrum, cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców, którzy wybierają je nie tylko jako miejsce robienia zakupów, ale również spędzania w nim wolnego czasu. CH RONDO to centrum lokalnej społeczności, angażujące się i realizujące ciekawe inicjatywy, ważne dla mieszkańców Bydgoszczy.

CH Rondo wyróżnia się różnorodną ofertą handlową, którą tworzy 50 marek wśród których znajduje się m.in. Toys „R” Us, GO Sport, Martes Sport, RTV Euro AGD, CCC, Hebe, Pepco, Rossmann, KFC, Sephora, hipermarket Auchan oraz klub fitness CityFit.

Właścicielem Centrum Handlowego RONDO jest Cromwell Polish Retail Fund.

CROMWELL Property Group

Cromwell Property Group to australijski fundusz REIT (Australian Real Estate Investment Trust) notowany na australijskiej giełdzie papierów wartościowych (ASX), który zarządza aktywami o łącznej wartości 7.5 mld EUR na terenie Australii, Nowej Zelandii i Europy.

Cromwell oferuje globalną platformę i infrastrukturę wykorzystującą w pełni zintegrowany model zarządzania nieruchomościami inwestycyjnymi.

Na terenie Europy Cromwell zarządza w ramach swoich funduszy i mandatów aktywami nieruchomościowymi i zdolnościami inwestycyjnymi o wartości 3,8 mld EUR. W portfelu aktywów Cromwell znajduje się ok. 270 nieruchomości i 2900 najemców.

Cromwell w 21 biurach w 13 krajach europejskich zatrudnia ponad 180 osób, które zapewniają fachową wiedzę w zakresie nieruchomości.

www.cromwellpropertygroup.com

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści