Bydgoszcz
2C
Niebo głównie zachmurzone
74% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 3 • L 0
3C
Sob
4C
Nd
6C
Pon
7C
Wt
4C
Sr
Przed świętami nie stój w korku! Śledź na bieżąco nasz serwis TRAFFIC na portalu MetropoliaBydgoska.PL oraz na Facebooku i Twitterze.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICentrum kryzysowe ostrzega przed burzami z gradem. Może zagrzmieć w Bydgoszczy i okolicach
Burza - ostrzeżenie pogodowe_ SF
10.06.2019 | 19:15

Centrum kryzysowe ostrzega przed burzami z gradem. Może zagrzmieć w Bydgoszczy i okolicach

Na zdjęciu: Wieczorem w Bydgoszczy może zagrzmieć.

Fot. SF

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed burzami z gradem.

Ostrzeżenie dotyczy miasta Bydgoszcz oraz powiatów: bydgoskiego, inowrocławskiego, mogileńskiego, nakielskiego, sępoleńskiego, świeckiego, tucholskiego i żnińskiego. – Prognozuje się wystąpienie lokalnych burz z opadami deszczu miejscami od 10 mm do 20 mm, lokalnie do 30 mm oraz porywami wiatru do 90 km/h. Miejscami możliwy grad – informuje Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego.

Burzowe chmury napłyną do regionu od zachodu. Pierwsze oznaki wystąpienia zjawiska są już widoczne w powiecie nakielskim i sępoleńskim. BCZK podkreśla, że ostrzeżenie obowiązuje przez całą noc z poniedziałku na wtorek.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Powiązane treści