Bydgoszcz
19C
Słonecznie
52% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 19 • L 18
15C
Wt
15C
Sr
15C
Czw
13C
Pt
15C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICentrum Onkologii wyróżnione przez pacjentów
22.08.2018 | 11:05

Centrum Onkologii wyróżnione przez pacjentów

Na zdjęciu: Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Fot. Stanisław Gazda

Centrum Onkologii w Bydgoszczy zostało laureatem V edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Pacjenta 2017/2018”. To szczególnie cenny dla szpitala rodzaj wyróżnienia, gdyż przyznawane jest ono przez pacjentów.

Co roku kapituła „Lauru Pacjenta” przedstawia listę najlepszych placówek medycznych i lekarzy. Laureaci konkursu zostają wyłonieni w drodze głosowania za pośrednictwem opiniotwórczych portali medycznych. Pod uwagę bierze się m.in. dostępność procedur medycznych oraz jakość wykonywanych usług. Bazując na m.in. tych kryteriach kapituła w tym roku wyróżnienie przyznała bydgoskiemu Centrum Onkologii.

Certyfikat „Laur Pacjenta” jest nie tylko nagrodą za dotychczasową pracę, pełni również rolę godła jakości. Przyznanie go to dowód uznania oraz drogowskaz dla przyszłych pacjentów, szukających odpowiedniej opieki medycznej. Jak wynika z przeprowadzonych badań, ponad 84% ankietowanych wybrałoby usługę certyfikowaną przez „Laur Pacjenta”.

Rozpoczął się już nabór głosów w kolejnej edycji plebiscytu 2018/2019. Ponad 200 tysięcy wskazań oddanych w poprzednich edycjach stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Już teraz wiele wskazuje na to, że  szósta edycja będzie rekordową pod względem ilości głosów.


Powiązane treści