Bydgoszcz
16C
Słonecznie
93% wilgotność
Wiatr: 3km/h NE
H 17 • L 15
15C
Czw
17C
Pt
12C
Sob
10C
Nd
12C
Pon
Relacja na żywo z dróg w Bydgoszczy i regionie w naszej nowej usłudze TRAFFIC. Kliknij, aby zobaczyć więcej.
Metropolia BydgoskaAKTUALNOŚCICentrum Onkologii wyróżnione przez pacjentów
Centrum Onkologii im. prof. Łukaszczyka_zadymienie-SG (5)
22.08.2018 | 11:05

Centrum Onkologii wyróżnione przez pacjentów

Na zdjęciu: Centrum Onkologii w Bydgoszczy.

Fot. Stanisław Gazda

Centrum Onkologii w Bydgoszczy zostało laureatem V edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Pacjenta 2017/2018”. To szczególnie cenny dla szpitala rodzaj wyróżnienia, gdyż przyznawane jest ono przez pacjentów.

Co roku kapituła „Lauru Pacjenta” przedstawia listę najlepszych placówek medycznych i lekarzy. Laureaci konkursu zostają wyłonieni w drodze głosowania za pośrednictwem opiniotwórczych portali medycznych. Pod uwagę bierze się m.in. dostępność procedur medycznych oraz jakość wykonywanych usług. Bazując na m.in. tych kryteriach kapituła w tym roku wyróżnienie przyznała bydgoskiemu Centrum Onkologii.

Certyfikat „Laur Pacjenta” jest nie tylko nagrodą za dotychczasową pracę, pełni również rolę godła jakości. Przyznanie go to dowód uznania oraz drogowskaz dla przyszłych pacjentów, szukających odpowiedniej opieki medycznej. Jak wynika z przeprowadzonych badań, ponad 84% ankietowanych wybrałoby usługę certyfikowaną przez „Laur Pacjenta”.

Rozpoczął się już nabór głosów w kolejnej edycji plebiscytu 2018/2019. Ponad 200 tysięcy wskazań oddanych w poprzednich edycjach stawia poprzeczkę bardzo wysoko. Już teraz wiele wskazuje na to, że  szósta edycja będzie rekordową pod względem ilości głosów.


Powiązane treści