Bydgoszcz
8C
Słonecznie
83% wilgotność
Wiatr: 3km/h W
H 9 • L 7
13C
Wt
15C
Sr
16C
Czw
13C
Pt
8C
Sob
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCezary Pazura przyjedzie do Bydgoszczy. By rozbawić mieszkańców
19.07.2017 | 10:40

Cezary Pazura przyjedzie do Bydgoszczy. By rozbawić mieszkańców

Występ znanego aktora i komika zainauguruje tegoroczny cykl pn. "Wieczór z kabaretem".

Na zdjęciu: Występ znanego aktora i komika odbędzie się w najbliższy czwartek.

Fot. fot. Jarosław Kruk (Jrkruk) / wikipedia

W najbliższy czwartek w Bydgoszczy zostanie zainaugurowana tegoroczna edycja cyklu „Wieczór z kabaretem”. Na scenie przy Operze Nova jako pierwszy wystąpi Cezary Pazura. 

CZYTAJ TEŻ: Lato w mieście. Co wydarzy się w Bydgoszczy? [PROGRAM, TERMINY, ARTYŚCI]

Wywodzący się z Tomasza Mazowieckiego aktor znany jest przede wszystkim z filmów takich jak między innymi „Kroll” „Psy” czy „Kiler”. Mężczyzna to również wyrazista postać polskiej sceny artystycznej. Jako komik dał się poznać w pierwszym polskim sitcomie „13 posterunek”.

Pazura uprawia przede wszystkim satyrę obyczajową, nie miesza się do polityki. Na swoim koncie ma już cztery programy rozrywkowe, z którymi występuje w całej Polsce. W Bydgoszczy zaprezentuje swoje najlepsze kawałki z ostatnich lat oraz najnowsze monologi. Hasło przewodnie jego ostatniego programu rozrywkowego brzmi „precz ze smutkiem i szarością” i to ono będzie mottem przewodnim czwartkowego występu w mieście nad Brdą.

Cezary Pazura pojawi się na scenie przy amfiteatrze Opery Nova o godzinie 19:00. O tej porze również rozpoczynać się będą inne spotkania w ramach cyklu „Wieczór z kabaretem”. W tym roku zaplanowano łącznie cztery występy. Oprócz wspomnianego już komika, w Bydgoszczy zaprezentują się również: Mikołaj Cieślak i Rafał Zbieć z Kabaretu Moralnego Niepokoju (3.08), Kabaret Skeczów Męczących (10.08) oraz Grzegorz Halama z programem pt. „Długo i szczęśliwie”. Udział w każdym z tych spotkań jest darmowy.


Powiązane treści