Bydgoszcz
16C
Niebo częściowo zachmurzone
82% wilgotność
Wiatr: 5km/h W
H 16 • L 14
15C
Pt
11C
Sob
14C
Nd
12C
Pon
13C
Wt
Lista odwołanych wydarzeń i zamkniętych miejsc [AKTUALIZACJE NA BIEŻĄCO]
Metropolia BydgoskaBydgoszczRozrywka i kulturaCharytatywny festyn na Kapuściskach. Celem imprezy jest pomoc chorym dzieciom
28.08.2021 | 13:57

Charytatywny festyn na Kapuściskach. Celem imprezy jest pomoc chorym dzieciom

Na zdjęciu: Jedną z atrakcji festynu będą m.in. dmuchańce.

Fot. Stanisław Gazda/zdj. ilustracyjne

Za tydzień – w sobotę, 4 września – na Kapuściskach odbędzie się festyn charytatywny. Impreza na placu obok górki saneczkowej nieopodal ulicy Kombatantów ma na celu wsparcie dzieci dotknięte chorobami onkologicznymi, które wspiera stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom.

Bydgoskie stowarzyszenie Uśmiech Nadziei Dzieciom pomaga osobom chorym, w szczególności dzieciom, dotkniętym chorobami onkologicznymi. By pomóc pacjentom, organizuje ono festyn rodzinny „Gramy dla Onko” na osiedlu Kapuściska. Odbędzie się on w sobotę, 4 września na placu obok górki saneczkowej – nieopodal SP nr 46 przy ulicy Kombatantów. Impreza rozpocznie się o godzinie 10:00 i potrwa do 19:00.

Wśród atrakcji przewidziano m.in. występy szkół tańca, zumbę dla dzieci, dmuchańce, punkty gastronomiczne, animacje, zlot aut, alpaki oraz konkursy i loterie. Na scenie wystąpią Keri, Emilia Kochańska, Tulinki oraz Mikołaj Macioszczyk, finalista The Voice of Poland.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Powiązane treści